Torpil - Kız Kaçıran

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 15 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-15 arası. Kategorideki toplam ürün: 15

  Torpil, kız kaçıran, füze ve çatlayan top ürünleri özellikle 1970 ve 2000 yılları arasında ülkemizde çocuklar arasında talep patlaması yaşamış ve hâlâ popüleritesini sürdürmekte olan bir üründür. 

  Yetişkinler tarafındanda şaka, güvenlik, av ve balıkçılık amaçlı kullanılan bu ürünler çok cüzi ücretlere adrenalinli eğlence deneyimi yaşatmaktadır.

  Kutlama malzemeleri kategorisinde yer alan torpil ürünleri plastikten üretilmiştir ve ucunda fitil mevcuttur. Ürünün fitilinin yakılıp fırlatılmasıyla birlikte ortalama 3-6 saniye içerisinde patlamaktadır. Torpil ürünün şaka ve eğlencenin yanısıra; güvenlik av ve balıkçılık alanlarında da kullanılmaktadır.

  Kız kaçıran ürünü yine torpil gibi plastikten üretilmiştir. Fitilinin yakılıp fırlatılmasıyla birlikte kız kaçıran içindeki yakıtını tüketene dek sağa sola uçuşacaktır.

  Füze ürünleri bildiğimiz gerçek füze gibi gövde ve rampasından oluşmaktadır. Yere sabitlenerek fitili yakılır. Fitili yakıtına ulaştıktan sonra gökyüzüne doğru dik bir şekilde uçacaktır. Geceleri uçarken arkasından kıvılcım çıkartır. Küçük boy, büyük boy ve orta boy olmak üzere farklı boyutları mevcuttur.

  Çatlayan top ürünü bir alüminyum ambalaja sarılmış ve ortasından fitil çıkan bir top gibidir. Fitilin yakıldığından sonra fırlatıldığında renkli bir şekilde onlarda küçük patlama yapar.

  Tüm bu ürünlerin daha detaylı özellikleri, fiyatları, kullanım açıklamaları, resimleri ve kendi çekimimiz olan videoları ürünlerin ilanlarının içerisinde mevcuttur. İlanlarda görmüş olduğunuz fiyatlar adet değil bir kutu fiyatlarıdır. Bir ürünün kutusunda kaç adet olduğu yine ilanların içerisinde belirtilmektedir.

  Kutlamamarketi.com olarak 2012 yılından bugüne dek kutlama, şaka ve eğlence ürünlerinin satışında Türkiyede lider firma konumunda olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. 12 taksit imkanıyla satılan tüm ürünlerimiz tatil günleri hariç her gün saat 17.00'a kadar kargoya teslim edilmektedir. Müşterimize ulaşan ürünle ise 14 iş günü içerisinde hiç bir sebep belirtmeksizin iade edilebilmektedir. Sizde hemen ilgili ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.