Sis Bombası

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 15 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-15 arası. Kategorideki toplam ürün: 15

  Sis bombası, sis dumanı, sis meşale efekti ve sis meşalesi olarak adlandırılan, son zamanların en popüler gösteri ürünlerinden sis bombası ürünleri silindir şeklinde olup fitilinin yanmasıyla birlikte tüpün içerisinden renkli duman çıkarmaktadır. 

  Bu ürün gelin alması, spor karşılaşmaları, konserler, askeri tatbikatlar ve açılışlar gibi sayısız alanda kullanılmakta ilen son 2 yıldır dış mekan fotoğraf çekimi alanında oldukça popüler hale gelerek adeta bir talep patlaması yaşamaktadır.

  Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz, turuncu, mor ve siyah renk olarak 8 farklı alternatifte üretilen sis bombaları en fazla kırmızı, sarı , mavi ve yeşil olan ana renklerde talep görmektedir. Marka ve ürün çeşidine göre yanma süresi değişiklik gösteren sis bombaları 30 saniye ile 1 dakika arasında yanmaktadır. 

  Sis bombası elde tutulabilir mi? Sorusu son zamanlarda Kutlama Marketi destek ekibimizin müşterilerinden en sık duyduğu sorulardan birisidir. Sis bombalarının bazı çeşitleri elde tutulabilirken bazı çeşitlerinin ise elde tutulması sakıncalıdır. Bu noktada ürün eğer fotoğraf çekimi amaçlı kullanılacaksa satın alınmadan önce kesinlikle satıcısından teyid edilmesi gerekmektedir. 

  Sis bombası çeşitleri sadece renk farkı ile tanımlandırılmaktadır. Yani üretim farklı genellikle sadece renk farkı olup standart olarak silindir ve fitilli olarak üretilmektedir. Bu ürünler ayrıca düğün sis bombası, düğün meşalesi, ve meşale sis olarak da adlandırılmaktadır.

  Sis bombası fiyatları ise piyasada çok farklılık göstermektedir. Bu ürünler genelde düğün, gelin alması gibi özel günlerde kullanıldığı için herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemek adına özellikle çok uygun fiyatlı olanları tercih edilmeden önce muhakkak içeriği araştırılmalıdır. 

  Sis bombası ürünleri evlilik teklifi ürünleri, taraftar ürünleri, parti malzemeleri, düğün ürünleri ve kına gecesi malzemeleri kategorilerinde yer almaktadır.

  Kutlamamarketi.com olarak satmakta olduğumuz ürünlerin tümünün videoları ürünlerin ilan açıklaması kısımlarında mevcuttur. Çekimlerin tümü kendi çekimimiz olup gönderdiğimiz ürünler videoda gönderilen ürünlerin aynısı olmaktadır.

  Sizde özel günlerinizde farklılık yaratmak için en kaliteli sis bombalarını Kutlama Marketi ayrıcalığıyla sis bombası satın almak için hemen siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.