Kutlama Marketi Hakkında


Kutlama Marketi 50'den fazla çalışanıyla 2011 yılında e-ticaret sektörüne ilk adımını atmıştır. Başlarda sadece kendi ürettiği ürünleri direk tüketici ile buluşturmayı amaçlayan firma yıllar içerisinde oluşan talep doğrultusunda kutlama ve her türlü eğlencelerde kullanılabilecek bir çok ürünün satışını yapmaya başlamıştır.

Günümüzde Sakarya'dan tüm ülkeye günlük gönderim yapan firma, tüketici hakları oluşumları tipi bir çok websitesi ve kuruluş tarafındanda taktir görerek satış sonrası destek ve ilgi memnuniyeti konusunda başarı oranı %98'nin üzerinde bir oranla hizmetini sürdürmektedir.

  • Kutlama Marketi prensip gereği ucuz ve kalitesiz Çin malı ürünlerini satmamakta ve satmakta olduğu ürünlerin hemen hepsi CE ve TSE kalite sertifikalı yerli üretim konumundadır.

  • Tüketici hakları konusunda tüm yasal sorumluluklara uymayı ilke edinen Kutlama Marketi satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız geri alarak para iadesi yapmaktadır.

  • Öte yandan kullanırken aksaklık yaşamış olduğunuz tek kullanımlık ürünlerin tümünü videosunu firma ile paylaşmanız halinde para iadesi gerçekleşmektedir.

  • Kutlama Marketi tatil günleri hariç saat 17.00'a dek satın alınmış olan ürünleri aynı gün kargoya vererek hızlı teslimat sağlamaktadır.

Kutlama Marketi Nasıl Çalışır?Sitemizde Bilgileriniz Nasıl Güven Altında Tutulmaktadır?


Kutlamamarketi.com'da işlem yaptığınız tüm bilgileriniz dünya üzerindeki tüm devletler tarafından kabul gören SSL sertifikası ile korunmaktadır. Alışveriş aşamasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz bu SSL sertifikası aracılığıyla şifrelenerek bankanıza gönderilir. Bu sebeple kredi kartı bilgileriniz kutlamamarketi.com yetkilileri dahil hiç bir 3. şahıs tarafından görülemez. SSL sertifikası bilgilerinizi koruma altında tutar.

Bir internet sitesinde bahsi geçen SSL sertifikası olup olmadığını anlamak için link yapısının yukarıda gösterildiği gibi https:// protokolü içermesi gerekmektedir. Bu bu link yapısına sahip sitelerde tüm bilgilerini korunmaktadır.

Kutlama Marketi Ticaret Bakanlığının Onaylı Bir Websitesidir

www.kutlamamarketi.com websitemiz Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığının oluşturmuş olduğu ve denetlediği www.eticaret.gov.tr platformu olan ETBİS sistemine kayıtlı ve onaylı firmalar arasında bulunmaktadır. Websitemizin herhangi bir sayfasının en altına inerek firmamız için özel olarak verilmiş olan Ticaret Bakanlığı ETBİS karekodunu görüntüleyebilirsiniz. 

Sorun Yaşadığınızda Ne Yapabilirsiniz? 

Kutlama Marketi Ekibi; çağrı merkezi, cep telefon numarası, Whatsapp hattı, sitedeki canlı destek sohbeti ve e-mail adresi ile tatil günleri hariç her gün ortalama 08.00-24.00 arası ulaşabileceğiniz iletişim kanalları ile oluşabilecek sorunları sen hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktadır. Resmi Firma Bilgilerimiz:

Firma Ünvanı: Kutlama Marketi Eğlence Malzemeleri Organizasyon Pazarlama İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Vergi Dairesi: Gümrükönü

Vergi Numarası: 599 038 12 85

Mersis No: 0599038128500011

Resmi Kep Adresi: kutlamamarketi@hs01.kep.tr

Kayıtlı Olduğu Oda: Sakarya Ticaret Odası - www.satso.org.tr

Oda Sicil Numarası: 34448

Telefon: 0850 500 58 56

E-posta: mail@kutlamamarketi.comKutlama Marketi'nin Müşteri Yorumları

Bilindiği üzere günümüzde her türlü ürün ve hizmet için müşteriler puanlama yapabilmekte ve sonraki müşteri adaylarına fikir sağlamaktadır. Kutlama Marketi internet sitesinin Google üzerindeki müşteri puanı 5 üzerinden 4.8'dir. Bu noktada yorumlama platformlarının en önemlilerinden olan Google'da ki firmamızla ilgili yorumların bazıları aşağıdaki gibidir. 


Ekran Resmi 2020-07-19 20-09-41.png

Ekran Resmi 2020-07-19 20-09-54.png

Kutlama Marketi'nin sosyal medyadaki paylaşımları, takipçileri, kullanıcı yorumları vs. size firma hakkında daha fazla fikir verebilir. Aşağıdaki hesaplardan hemen inceleyebilirsiniz!

Instagram->

Facebook->

Twitter->

Diğer Yardım Sayfalarımız Aşağıdaki gibidir:

Sıkça Sorulan Sorular Sayfası->

Kargo ve İade Sayfası->

Mesafeli Satış Sözleşmesi Sayfası->

KVKK Hakkında Bilgilendirme->