Konfeti

Bu sayfada 25 adet ürün bulunmaktadır.

Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 25

Tarihte özellikle Helenistik kültür coğrafyasında düğün ve askeri geçit gibi etkinliklerde kullanılan el konfetilerinin günümüze uyarlanmış hali olan patlatmalı konfeti çeşitleri; doğum günü malzemeleri, düğün malzemeleri ve diğer tüm açılışlar ürünleri başta olmak üzere birçok kutlama ve eğlencede sıkça tercih popüler ürünlerdir. 

Silindir şeklinde olan bu ürünler başlıca renkli, gül yapraklı, kalp yapraklı, altın renkli ve gümüş renkli gibi çeşitlerde üretilmekte ve yeni doğacak bebeklerin cinsiyet partileri, özel taraftar etkinlikleri gibi özel tasarımlara kadar birçok farklı konseptte de kullanılabilmektedir. 

Ürünlerimizin içerisinde plastik değil, metal tüpe sıkıştırılmış hava bulunmaktadır ve mekanizması bu yöntem ile çalışmaktadır. Bu sebeple piyasadaki bir çok konfetiye kıyasla gaz kaçırma ve patlamama gibi sorunlara yol açmamaktadır. Kutlamamarketi.com ucuz ve kalitesiz Çin ürünlerini satmayıp, kendisinin üretmekte olduğu piyasanın en kaliteli konfeti ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. 

Silindir şeklinde olan konfeti ürünleri üzerindeki yazılar düz olacak şekilde iki el ile sıkıca tutulur, alt tarafta gösterilen ok işaretleri yönünde ürün döndürüldüğünde içindeki sıkıştırılmış hava açığa çıkarak, kağıt haznesinde bulunan konfeti parçalarını yukarıya doğru fırlatarak patlatacaktır. Bu işlem yapılırken önlem amaçlı konfeti herhangi bir canlı unsura doğru değil yukarıya doğru tutulmalıdır.

Yukarıda da bahsedildiği gibi ülkemizde konfeti fiyatları belirleyicisi konumunda olan pazarın yerli üretim ve Çin malı ürünler oluştururken; konfetiler Türkiye'de 3 farklı fabrika tarafından entegre olarak üretilmektedir. Üretici firmalar perakende satış gerçekleştirmeyip, ürettiği ürünleri ana bayileri üzerinden ülke pazarına dağıtım yapmaktadır. Bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak bu firmaların ikisininde ana bayisi konumunda olup hem perakende hem de toptan sektörlerinde Türkiye'de ki en büyük konfeti tedarikçilerinden biri konumunda olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.

 Sizde en özel günlerinizi bu ürünlerimizle renklendirmek için hemen yukarıdaki sayfadan siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tatil günleri hariç her gün saat 17.00’a kadar gelen siparişlerin gönderimi aynı gün yapılmaktadır.