Havai Fişek

Bu sayfada 16 adet ürün bulunmaktadır.

Görüntülenen ürünler 1-16 arası. Kategorideki toplam ürün: 16

Bilindiği üzere 5.000 yıl önce Çin bölgesinde kullanılmaya başlanıldığına inanılan havai fişekler yüzyıllardır hayatımızda olan ve hâlâ  en popüler eğlence ürünlerinden biridir Türk kültüründe düğün, doğum günleri, açılışlar, nişan, yıl dönümleri ve milli bayramlar gibi hemen her türlü kutlamada kullanılan havai fişekler amatör kullanım ve profesyonel kullanım olarak iki farklı kategoride değerlendirilmektedir. Profesyonel kullanım ürünleri bilgisayarlı sistemler kullanılarak, uzman ekiplerce ve özel izinler alınarak yapılan en az 5.000 TL bütçeli ürünler iken, amatör kullanım ürünleri ise 45 TL ve 5.000 TL bütçeler arası olup, kullanım talimatlarına uyarak pratik bir şekilde ateşlenebilecek ürünlerdir. Her iki kategoride bulunan ürünlerde yarattığı renkli atmosfer ile bir çok kutlamada tercih görmektedir.

Batarya havai fişek olarak adlandırılan amatör kullanım ürünleri kutu şeklinde üretilmiş olup, etrafına destekler yerleştirerek fitilinden yakılmasıyla birlikte otomatik olarak harekete geçerek havai fişek gösterisinin tamamlamaktadır. Batarya havai fişek ürününü kullanırken açık alanda olunmasına ve üst tarafta herhangi bir ağaç, tel örgü gibi engel olmamasına özen gösterilmelidir. Bu havai fişeklerin saklama süresi ortalama 2 yıl olup, sıcaklık ve nemden uzak tutulduğu sürece herhangi bir sorun yaşatmamaktadır. Satışını ayrıca yapmakta olduğumuz ateşleme çubukları ile havai fişek ateşlemeleri daha pratik ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Bizler Kutlama Marketi olarak 10 yılı aşkın bir süredir tüm Türkiye’ye amatör kullanım havai fişekler, konfetiler, meşaleler, düğün malzemeleri, parti ürünleri gibi yüzlerce kutlama ürününün satışını en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Havai Fişek çeşitleri ve havai fişek fiyatları kalite/verim paritesinin sitemizde en yüksek olduğunu gözlemleyebilir ve bu güvenle özel günlerinizde kullanacağınız ürünleri rahatça tercih edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış pratik Kutlama Marketi menümüzü kullanarak sadece bir kaç dakika içerisinde siparişinizi hemen güvenle oluşturabilirsiniz.