Kutlama Marketi Nasıl Çalışır?·Kargo Kaç Günde Gelir?

 - Resmi tatiller ve hafta sonları hariç her gün 17.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. İstanbul’a 500 kilometre mesafede olan illere ertesi gün teslimat yapılırken, İstanbul’a 500 kilometre mesafeden daha uzak olan illere genellikle 2 iş günü sürmektedir.

Köy ve uzak ilçe olan mobil alanlara teslimat +2 gün sürebilmektedir.

·Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

 -Sistemimizde İyzico güvenli altyapısını kullanmaktayız. Kredi kartınızla 3D secure ve Korumalı Ödeme Sistemi ile güvenle 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır.

·Kargo ücreti ne kadar tutmakta ?

-Tüm gönderilerimizi anlaşmamız olan Sürat Kargo ile yapmaktayız. Kargo ücreti ürünlerinizin boyutlarına göre olmak üzere genellikle 6 TL- 20 TL arasında değişmektedir. 250 TL ve altı siparişlerin kargo ücreti yine ortalama en fazla 10 TL tutmaktadır. 

Birden fazla alacağınız ürünlerin tümü aynı koli içerisinde tarafınıza gönderilmektedir.

·Alacağım ürün nasıl patlayacak?

- Ürünlerimizin %90’ının üzerinde ilan açıklaması kısmında kendi çekimimiz olan videosu mevcuttur. Alacağınız ürünün içeriğini ve nasıl kullanıldığını sipariş vermeden önce izleyebilirsiniz.

·Bir kutlama planlıyoruz, hangi havai fişek ürününüzü önerirsiniz ?

-Sizler için oluşturduğumuz havai fişek çeşitleri rehberinde sattığımız tüm ürünlerin özellikleri ve videolarını tek sayfada inceleyebilir, size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Bu sayfayı incelemeye başlamak için lütfen tıklayınız.

·Ürünlerim taşıma sırasında zarar görür mü?

Satın alınan ürünler özel korumalı ambalajlara sarılarak taşıma sırasında zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenmektedir.

·Toptan satışınız var mıdır?

-Yüzlerce noktaya toptan satış gerçekleştirmekteyiz. İletişim formundan bize yazarak ya da 08505005856 nolu çağrı merkezimizi arayarak hemen özel indirimli toptan fiyat listemizi talep edebilirsiniz.

·Franchise sisteminiz var mıdır?

-Evet, detaylı bilgi için lütfen iletişim formundan hemen bilgi talep edebilirsiniz.

·İndirim kuponu nedir?

İndirim kuponu şuan için yalnızca toptan ve franchise satışlarımız için geçerlidir. 

·İninal kart ile ödeme mümkün müdür? 

Evet. Visa ve Master özelliği olan tüm kartlar ile ödeme mümkündür.

·İptal ve iade süreci nasıl gerçekleşmektedir?

-Henüz kargolanmamış ürününüzü çağrı merkezimizi arayarak hemen iptal edebilirsiniz.

-Size ulaşan ürünleri ise 14 gün içerisinde koşul belirtmeksizin iade etme hakkınız vardır. İade detayları için lütfen tıklayınız.

·İptal ve iade edilen ürünlerin ücret iadesi kaç gün içerisinde gerçekleşmektedir?

-Kargo ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Ücretin müşterinin kartına iadesi, kredi kartlarında 1-3 gün, banka kartlarında ise 7-14 gün içerisinde yapılmaktadır.