Balon

Bu sayfada 68 adet ürün bulunmaktadır.

Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 68

Balon ürünleri dekorasyon, süsleme ve oyun gibi bir çok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Lateks balon ve dekor balon gibi farklı malzemelerden üretilen balonlar yine kalpli, renkli ve baskılı gibi farklı biçimlerde de satışa sunulmaktadır. Folyo balon, lateks balon, ve metalik balonlarda balon çeşitleri arasındadır. Bu çeşitlerin balon fiyatları ise kalite ve incine göre farklılıklar göstermektedir.

Günümüzde uçan balonlarda oldukça popüler bir dekor ürünü olarak kullanılmaktadır. Uçan balon için lateks balonlarda balonun cinsi oldukça önemlidir zira her balona helyum doldurulmaz. Folyo balonların ise 8'' ve üstü genellikle helyum doldurulabilir olarak kabul edilmektedir.

Uçan balon yapabilmek için en çok kullanılan iki tip gaz vardır bunlar helyum gazı ve karpit gazıdır. Karpit gazı fiyat olarak çok daha az maliyetlidir ancak yanıcı olma özelliğinden dolayı kesinlikle kullanılmamalıdır. Uçan balonla ilgili yaşanan kazaların tümü karpit gazı bulunan balonlardan çıkmakta iken öte yandan helyum hazının hiç bir tehlikesi yoktur. Helyum gazı doldurulan balonlar gönül rahatlığıyla kullanılabilir ve çocuklara da verilebilir.

Ayrıca kanserojen olmaması sebebiyle üretilen maddesi bakımından her balon tipinin çocuklara verilmemesi gerekmektedir.

Doğum günü malzemeleri kategorisinde yer alan balon ürünlerinin Türkiye'de üretimi sadece 3-4 fabrika tarafından gerçekleştirilmekte iken aynı şekilde yurtdışı menşeili balon çeşitleride ülkemiz pazarında oldukça rağbet görmektedir.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak ise bizler 8’li olarak özenle paketlediğimiz renkli ve kalpli balonların gönderimini tatil günleri hariç aynı gün yapmakta ve piyasadaki balon fiyatlarına kıyasla her zaman daha uygun fiyatlı satılmaya gayret gösterilmekteyiz. Ayrıca satın alacağınız ürünlere 12'ye kadar taksit uygulayabilir ve ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız edebilirsiniz.

Sizin için özel olarak getirterek özenle paketlediğimiz balon ürünlerimizi inceleyerek sipariş vermek için hemen yukarıdaki ürünleri sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.