Kutlama Malzemeleri

Bu sayfada 92 adet ürün bulunmaktadır.

Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 92

Düğün, doğum günü, açılış, yıldönümü, sünnet, bekarlığa veda ve nişan gibi bir çok etkinlik hem kültürel olarak hemde teknoloji sayesinde globalleşen dünyanın getirdiği yeni nesil uygulamalar ile her geçen gün daha renkli gösteri ve kutlamalara sahne olmaktadır.

Doğum Günü Süprizi İçin Gerekli Malzemeler

Kültürümüzde coşkuyla kutlanan bu etkinliklere artık dünyanın bir çok yerinden getirilen ürün, hizmet ve konseptler eşlik etmektedir. Bizler Kutlama Marketi olarak yurtdışındaki en son trendleri takip ederek ülkemize yeni uygulamaları sunmaktayız. 

Satmakta olduğumuz havai fişekler bireylerin küçük önlemler ile kolayca patlatabileceği maliyeti çok düşük ancak kullanıldığında etkinliğe inanılmaz gösteriş katan bir ürün çeşitidir.

Yeni nesil renkli sis bombalarını dış çekim fotoğraflarda ilk kez kullanarak bunu ülkemizde moda haline getiren firmamız 2019 yılı sonunun yine en popüler ürünleri haline gelen uzun tel maytapları eğlence sektörüne ilk tanıtan marka olmuştur.

Bu ürünlerin haricinde volkanlar, meşaleler, şekilli maytaplar, renkli konfetiler ve bunlar gibi bir çok ürün ile her türlü kutlama ve etkinliğe renk katarak unutulmaz kılacak bir çok ürün ve uygulamayı websitemiz üzerinden hemen görüntüleyebilirsiniz.

12 taksit imkanlarıyla satın alabileceğiniz ürünlerimiz tatil günleri hariç her gün saat 17.00'a kadar gelen siparişler kargoya teslim edilmektedir. Ayrıca size teslim edilecek ürünler için 14 iş günü içerisinde cayma hakkınızı kullanarak koşulsuz şartsız geri teslimat yapabilmekte olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. bu çalışma ve projeleriyle; kurulduğu 2012 yılından bugüne dek ülkemizde kutlama ve eğlence malzemeleri alanında perakende ve toptan satış yapan en büyük tedarikçilerden biri haline gelmiş bulunmaktadır.

Sizde sizin için özenle satışa sunmakta olduğumuz en popüler ve en trend kutlama malzemeleri ve eğlence ürünlerinin en kalitelilerini kutlamamarketi.com ayrıcalığıyla sipariş vermek için hemen yukarıdaki ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.