Maytap

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 17 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-17 arası. Kategorideki toplam ürün: 17

  Maytaplar yüzyıllardır evlilik seremonileri, devlet kutlamaları ve doğum günleri gibi bir çok özel günün kutlanmasında kullanılan popüler eğlence ürünleridir. Günümüzde gelişen teknolojiyle üretilen daha verimli maytap ürünleri ile hayatımızın bir çok alanında kullanılır hale gelmiştir.

  Maytap çeşitleri; tel maytap, uzun tel maytap, kalpli maytap, rakamlı maytaplar ve pasta maytaplar olmak üzere 5 ana kategoride bulunmaktadırlar. Bu maytapların tümü iç mekan kullanımına müsait olup pasta üzerinde sabitlenerek ya da elde tutularak rahatlıkla kullanılabilirler. Maytap fiyatları ise ortalama 1,50 TL’den başlayarak 20 TL’lere kadar çıkabilmektedir.

  Genel itibariyle düğün ürünleri, parti malzemeleri, ve yıl dönümü malzemeleri kategorilerinde yer alan maytap ürünleri Türkiye'de sadece bir fabrika tarafından üretilmektedir. Bu durumda piyasada yerli üretim ve Çin malı ürünler olmak üzere iki menşeili ürün bulunmasına neden olmuştur. Çin malı ürünler genellikle fiyat olarak daha uygun olan ancak kalite olarak düşük olan ürünlerdir. Maytap ürünleri ise genelde özel günlerde kullanıldığından herhangi bir olumsuz duruma sebebiyet vermemek için daha çok kalite ön planda tutulan ürün haline gelmiştir.

  Bizler Kutlama Marketi olarak ucuz ve kalitesiz Çin malı ürünleri tercih etmeyerek %95 oranında TSE ve CE sertifikalı ürünlerin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Maytap ürünleri uzun süre durduğunda nemlenme yaparak yanma performansını etkileme ihtimali olduğundan raf ömrü kısa ürünlerdir. Bu noktada ise satmakta olduğumuz ürünlerin hemen hepsinin çok yeni üretim tarihlerine sahip olduklarına özen gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Satın alacağınız ürünler tatil günleri hariç her gün kargoya verilerek tarafınıza en hızlı şekilde ulaştırılırken 14 iş günü içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkınız mevcut olduğunu unutmayın!  

  2012 yılından bugüne dek Türkiye'nin en büyük kutlama malzemeleri sitesi olan kutlamamarketi.com ayrıcalığıyla 12 taksite varan imkanlarla özenle seçilmiş maytap ürünlerini satın almak için hemen yukarıdaki sayfadan siparişinizi vermeye başlayabilirsiniz.