Meşale

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 15 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-15 arası. Kategorideki toplam ürün: 15

  İsmi ve kullanımı Antik Yunanistan'a dayanan ve bugün olimpiyatlarda simge olarak kullanılan meşaleler spor musabakalarından gelin almalarına; konserlerden gece klüplerine kadar çok geniş bir alanda kullanılan kutlama ve eğlence araçlarıdır. 

  Genel olarak kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz renklerinde üretilen meşaleler dumanlı ve dumansız olarak iki kategoride üretilsede %90'dan fazla bir oranla dumanlı olanı tercih edilmektedir. Taraftar meşale, avrupa meşale, maç meşalesi olarak adlandırılan bu ürünler ülkemizde yerli üretim ve Çin üretimi olmak üzere iki farklı menşei olarak satılmaktadır. Meşale fiyatları olarak Çin malı ürünler genelde daha uygun olsada bu ürünler daha kalitesiz olduğu için az tercih görmektedirler. 

  Yerli üretim ürünler Türkiye'de 2 farklı fabrika tarafından entegre şekilde üretilmektedir. Bu fabrikalar son kullanıcının perakende taleplerini karşılamamakta ve bayileri üzerinden tüm Türkiye'ye dağıtım yapmaktadır. Bu noktada bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak ana bayi konumunda olduğumuzu ve ülkemizdeki en büyük meşale tedarikçi firmalardan biri olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. 

  Meşale ürünleri marka me menşei farkı olmak üzere genellikle 40 saniye ve 70 saniye arasında yanmakta iken fitilli ve fitilsiz olarak iki farklı modelde üretilmektedirler. Fitilli geleneksel üretilen ürünlerin üzerindeki plastik kapağının açılarak fitilinin yakılması yeterli olacaktır. Fitilsiz üretilen ürünlerde ise kapak yoktur. Üst tarafında bulunan pelur kağıdına ateş tutularak yakılması gereklidir. Genel olarak Festival malzemeleri, taraftar malzemeleri, düğün ürünleri gibi kategorilerde değerlendiriler.

  Düğün meşalesi olarak da adlandırılan bu rünü ateşledikten sonra vücuttan 45 derece açıyla yukarıya doğru tutulması ve mümkün oldukça sallanmaması gerekmektedir. 

  Meşale nerede satılır gibi internet aramaları sonucunda ulaşılan websiteler arasında 2012 yılından bu yana her gün Türkiye'nin her tarafında hem toptan hem perakende meşale satışı gerçekleştiren kutlamamarketi.com olarak satılan ürünleri tatil günleri hariç her gün saat 17.00'a kadar kargolama yapmaktayız. Sizde en kaliteli meşalelerimizi satın almak için hemen yukarıdaki ürünlere tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Toptan siparişleriniz için ayrıca bizimle irtibata geçebilirsiniz.