Eğlence Malzemeleri

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 58 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 58

  Düğün, nişan, doğum günü, açılış, bekarlığa veda ve yıl dönümü gibi sayısız kutlama ve eğlencelerimiz için her geçen gün daha efektif ürünler çıkan günümüzde, bu sayısız eğlence malzemesini takip etmek ve seçmek oldukça güç olabilmektedir. Havai fişekler, maytaplar, balonlar ve meşaleler gibi bir çok ürün kutlamalarımızı daha renkli hale getirirken davetlilere ise unutulmaz anlat yaşatmamıza yardımcı olmaktadır.

   

  Hızla globalleşen dünyamızda sosyal medyanın da etkisi ile artık bilgi paylaşımı çok daha hızlı yapıldığından ev dekorasyonundan, giyime; ofis düzeninden kutlama tarzlarına kadar her yeni çıkan türlü biçim ve tarz kısa sürede dünya üzerinde yaşayan diğer insanlara hızla paylaşılabilmekte bu durumda çeşitliliği artırırken yeni modaların hızlı eskiyerek tükenmesine yol açabilmektedir.

   

  Bu noktada bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak hem hızla gelişen ve değişen dünyamızın farklı yerlerindeki en güncel ve en popüler uygulamaları ülkemize getirirken; hem de geleneksel uygulamalarımızı da düzenleyerek ziyaretçilerimizin kullanımına sunmaktayız.

   

  Saat 17.00’ye kadar gelen siparişleri tatil günleri hariç aynı gün kargoya teslim eden firmamız üzerinden yapılacak alışverişlerde 12 taksite kadar olanak sağlamaktadır.