Bilindiği üzere, gelecekteki yaşantımızı hayatımızın aşkıyla birleştireceğimiz düğünlerimizi hepimiz eşsiz bir şekilde tasarlamak isteriz. Bu noktada düğünümüzde yapacağımız farklı uygulamaların diğer düğünlere kıyasla daha unutulmaz bir atmosfer kazandıracağı kesindir. 

             Gelin ve damat adaylarına daha farklı bir yöntem sunma rekabetinin getirdiği faydalı farklılıkların yanında, bir çok işletme bu durumu fırsata çevirerek astronomik fiyatlar talep etmektedir. Yine bu noktada bizler kutlamamarketi.com olarak Avrupa ve Amerika'da moda olan en trend ürünleri ülkemize getirerek, 50 TL gibi düşük rakamlara bile düğün etkinliğinize inanılmaz dokunuşlar yapabilme imkanı sağlamaktayız. 

             Getirdiğimiz her ürünün bir sonraki yıl yüzlerce düğünde popüler hale geliyor olmasını size gururla belirterek, tavsiye ettiğimiz bazı ürünlerimizi aşağıda inceleyebileceğiniz üzere sizler için derledik.  Sis Bombaları

             Özellikle geçtiğimiz sene talep patlaması ile trend ürün haline gelen sis bombası ürünleri dış fotoğraf çekimi, gelin alması seremonisi, konvoy ve düğün pistindeki eğlence gibi bir çok alanda sıkça kullanılmaktadır. Sis bombası ürünlerinin renkleri ve fiyatlarını buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

 Uzun Tel Maytaplar             Uzun tel maytap ürünleri özellikle Amerika'da son yıllarda oldukça popüler olan bir üründür. Gelinle damatın genç arkadaşları tarafından yakılarak çiftin ortasından geçebilmesi için bir şans yolu yapılır. Çift bu yoldan geçerken fotoğraflar çekilir, çalan şarkıya eşlik edilir ve bazen gelinle damat dans ederek kalabalığa uyum sağlar. Uzun tel maytap ürünlerini inceleyebilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 Havai Fişekler 

             Düğün ve diğer seremonilerin binlerce yıldır olmazsa olmazı havai fişekler! Bu ürünler halk arasında hep yüksek maliyetli olarak düşünülen son derece gösterişli ürünlerdir. Çünkü çok uzun yıllardır sadece özel firmalar tarafından atılan havai fişekler için astronomik rakamlar istendi! Ancak bugün kutlamamarketi.com sayesinde 45 TL'den başlayan fiyatlarla bütçenize uygun havai fişekleri sadece bir kaç dakikanızı ayırarak sipariş verebiliyor, ve 1-2 iş günü içerisinde size ulaşan ürünü kendiniz ateşleyebiliyorsunuz! Şimdi sizin için hazırladığımız Havai Fişek Rehberi sayfasını görüntüleyerek kendinize uygun havai fişek ürününü tespit edebilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Volkanlar

             Düğünlerin bir başka olmazsa olması ise volkanlar. Dans eden gelinle damadın etrafında ya da düğün alanına ilk çıkan çiftin yolunda sağlı sollu yakılan volkanlar yerden yukarıya doğru yoğun bir biçimde alev ve kıvılcım çıkartarak masalımsı bir görüntü yaratır. Hem iç mekanda hemde dış mekanlarda kullanılabilen ve 3,50 TL'den başlayan fiyatlarla satılan bu ürünleri detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Konfetiler

             Konfeti ürünleri patlatıldığında etrafa rengarenk kağıtlar fırlatarak bir festival atmosferi yaratan harika kutlama ürünleridir. Karışık renkli, altın renkli parlak, gümüş renkli parlak, kumaş gül yapraklı ve kumaş kalp yapraklı olmak üzere 5 ana çeşit olarak üretilen konfeti ürünleri ayrıca her türlü son dakika kutlaması için bir can simidi pozisyonundadır :)  Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 Dilek Fenerleri

             Dilek fenerleri uzak doğuda milattan önce 5. yüzyıldan bu yana dek taht değişimleri, zafer ilanları, düğün ve diğer kutlamalar gibi bir çok önemli günde gösteriş amaçlı kullanılan dekor ürünleridir. Kırmızı, turuncu, beyaz, mavi, yeşil ve sarı olarak 6 renkte üretilen bu ürünler gündüz kullanıldığında gökyüzünde renkleri ile ön plana çıkarken, gece kullanıldığında ise gökyüzünde ışık kaynakları oluşturmaktadırlar. Günümüzde ise genellikle akşam düğünlerinde nikah kıyılmasıyla birlikte gökyüzüne bir çok dilek feneri aynı anda bırakılarak sonsuzluğu simgelemektedirler. Bu özel ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 Meşaleler

             Bilindiği üzere Antik Yunan medeniyetinde ateş mantık, özgürlük ve yaratıcılığı sembolize ettiğinden dolayı, tüm olimpiyatlar meşale yakılarak başlatılmaktadır. Bu durum tüm kültürlere tesir ederek yüzyıllardır bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Anadoluda çok farklı sembol ve gereç olarak kullanılmıştır.

Bu vesile ile günümüzde ise meşale ürünleri kültürümüzde spor musabakalarından, düğün konvoylarına ve asker eğlencelerine kadar bir çok etkinlikte zafer ve kutlamayı sembolize ettiği düşüncesiyle kullanılmaktadır. Bu ürünlerin renklerini ve fiyatlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.