Dilek Feneri

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 3 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-3 arası. Kategorideki toplam ürün: 3

  Piyasada dilek balonu olarak da adlandırılan dilek fenerleri binlerce yıllık eski bir Çin geleneği olup, özellikle son yıllarda tüm dünyada çeşitli kutlamalarda sıkça kullanılan ve giderek daha popüler hale gelen gösteri ürünleridir. İçinde bulunan parafin maddesinin yakılarak gökyüzüne bırakılmasıyla özellikle geceleri güzel bir görsel oluşturarak belki 2 km çapındaki bir alandan görülebilen dilek fenerleri genellikle birden fazla sayıda gökyüzüne bırakılarak gökyüzünde rengarenk ışıklar oluşturulmaktadır.

  Teknik özellikleri ve kullanımıyla alakalalı daha detaylı bilgileri ürünlerin içerisindeki ilan açıklamasından inceleyebilir ve dilek feneri ürünlerinin nasıl uçurulduğuna dair videoyu izleyebilirsiniz.

  Düğün malzemeleri kategorisinde olarakta değerlendirilen ve kırmızı, yeşil, mavi, sarı, pembe, mor ve beyaz gibi ana renklerde üretilen dilek fenerlerinin kullanımı oldukça basittir. 

  Alt tarafında bulunan parafinin yakılmasıyla içine sıcak hava dolar ve dilek feneri ürününü uçurur. Ucuz ve kalitesiz ürünlerin bir kısmının yıpranmış ve kağıtlarının yırtılmış olduğunu, bu sebeple özel günlerinizde sorun yaşamamanız için kaliteli dilek feneri ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. 

  Renkli dilek fenerleri, kalpli dilek fenerleri, su fenerleri gibi çeşitleri olan bu ürünler çok düğünden konsere, festivallerden devlet kutlamalarına kadar bir çok çeşitli alanda kullanılmaktadır.

  Bu tip ürünlerin hemen hepsinin özel günlerde kullanıldığını bildiğimiz için bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet vermemeleri için satmakta olduğumuz tüm ürünlerin piyasadaki en kaliteli ve en sorunsuz ürünler olmasına özen göstermekte ve kalitesi müşterilerimiz tarafından onaylanmış tüm ürünleri ürün marka, çeşit ve maliyet gözetmeden kolay kolay değiştirmeyerek uzun yıllar aynı ürünün satışını yapmaya gayret göstermekteyiz.

  Sitemizden ürün satın alırken 12 aya kadar taksit imkanının mevcut olduğunu ve hafta içi günleri saat 17.00’a kadar gelen siparişlerin aynı gün kargoya verildiğini hatırlatmak isteriz. Ürünlerimizi yukarıda bulunan alandan daha detaylı inceleyebilir, hemen siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.