KUTLAMA MARKETİ KAPIDA ÖDEME

Türkiye' de bir ilk olan online kutlama malzemeleri satış sitemizde satın almış olduğunuz ürünleri ödemede kredi kartı, havale, EFT ve kapıda ödeme gibi bir çok alternatife sahipsiniz. Kredi kartı, EFT yada havale ile yapılan ödemeleriniz SSL güvenlik sertifikalarımız ile % 100 güvenilir hale getirildiği gibi ; kargo bildirimi, iade bildirimi ve gizlilik ilkeleri gibi taahhütlerimizle müşteri memnuniyetini en önemli hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız.

 

Ürünlerimizi satın alırken kapıda ödeme seçeneğini kullanabilmeniz için direkt olarak telefon ya da mesaj yoluyla sipariş verebilmenizin yanı sıra satın alacağınız ürün ya da ürünleri 'Sepete Ekle' seçeneğine tıklayıp sol üstte bulunan 'Kasaya Git' seçeneğine tıklayarak size gösterilen yoldan alışverişi teslim adresi ve fatura adresi belirterek tamamlayabilirsiniz.

 

Hafta içi 17:30' a kadar yapacak olduğunuz alışverişler gün içinde kargolanır ve 1-2 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşır. Ürün size ulaştığında ödemesini isterseniz kredi kartıyla isterseniz nakit yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Ücretlendirme Tablosu

1-5 ds/kg arasındaki kargo ücreti ve Kapıda ödeme hizmet bedeli: 10,50 TL  ( KDV dahil)
5-10 ds/kg arasındaki kargo ücreti ve kapıda ödeme hizmet bedeli: 11,80 TL ( KDV dahil)


 

Müşteri Temsilcimizle irtibata geçmek için tıklayınız.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!