Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri Kapsamı:

Bu gizlilik ve güvenlik politikası, bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı, sanal mağazamızda‘da yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri Kapsamı:

*Firmamız, tüm müşterilere ait bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

*Satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslimat adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.Hangi kişisel bilgileriniz saklanır?

*Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, Sanal Mağazanın hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.*Kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklanır: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamakKişisel bilgilerin güvenliği:
*Vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgileriniz gizli tutulur. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir.Kişisel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği:

İnternet\'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

*Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

*İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği.Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

1. Authentication : Tanıma

2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.

3. Non-Repudiation : Sorumluluk

4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

*Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, alışveriş Sanal mağazamız sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi info@senaltin.com adresine e-mail yoluyla gönderebilirsiniz.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!