Taraftar Malzemeleri

Alt Kategoriler

    Bu sayfada 41 adet ürün bulunmaktadır.

    Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 41

    Herhangi bir takıma sempati duyan, o takımı destekleyen kişilerdir taraftarlar. Daha ziyade spor takımları için taraf tutan kişiler, sempatizanlardır. Belirli bir sporcuya, o sporcunun yer aldığı takıma, takımın renklerine gönül vermektir taraftarlık. Tüm dünya ülkelerinde var olan, kah sadece izleyici olarak kalan kah aşırı tepkisiyle sevgisini gösteren taraftarlar, özellikle büyük bir müsabakada iyice varlıklarını belli ederler.

    İçlerindeki aşırı sevgi ve coşkuyu kullandıkları çeşitli kutlama malzemeleri ile dışa yansıtan taraftarlar, özellikle futbol müsabakalarında tribünleri renklendirdikleri ürünler meşalelerdir. Bir çeşit sevgi göstergesi olan kullanılan ürünler, bir çeşit totemdir aslında. Tutulan takımın kazanacağına olan sonsuz inancı, daha karşılaşmanın başında kutlamaktır aslında yapılan. Günümüzde taraftarların tercih ettikleri büyüklü küçüklü pek çok kutlama malzemesi mevcuttur. İsimleri her ne kadar kutlama malzemesi olsa da, taraftarlar daha müsabaka sonuçlanmadan kullanmayı tercih ederler kutlama malzemelerini. Daha büyük coşku, heyecan, eğlenceli bir atmosfer, mistik bir totem için müsabaka süresince ellerden düşürülmez tercih edilen malzemeler. Maç sonunda konfetiler patlatılır bazen, coşkulu kalabalıklar meşale tercih ederler, bazıları da volkanlarla renklendirir tribünleri. Tercih ve zevke göre istediğiniz pek çok taraftar malzemesini kutlama marketinde bulabilir, bu ürünleri heyecanınıza ortak edebilirsiniz.

    Heyecanlı ve coşkulu taraftarları daha da heyecanlandıran taraftar malzemeleri, gönül verilen takımı da en az taraftardaki heyecan kadar mutlu eder. Kendilerini coşkuyla izleyen tribündeki heyecanlı taraftarları görmek müsabaka boyunca oyunun hırs ve aynı coşkuyla oynanmasını sağlayacaktır.