Özel günleri kutlamayı kim istemez ki? Herkesin kendisi için belirlediği “özel bir gün” vardır. Herkes için değişiklik gösterse de evlilik yıldönümleri çoğu çift için özeldir. Hatırlanması, kutlanması gereken bir gündür. Çiftler birbirlerini mutlu etmek ister, yılda bir sefer değil her gün özel sayılmalı belki ama evlilik yıldönümlerinin çiftler arasında yeri ayrıdır, özel bir sürpriz ve unutulmayacak bir geceyle o ilk gün yad edilmek istenir. Farklılık değil, belki sadece hatırlanmaktır istenilen. Ancak kah romantik, kah eğlenceli, kah huzurlu bir şekilde kutlamak istenir evlilik yıldönümleri.Havai fişekler; yenilen romantik bir akşam yemeğinin sonunda göz yüzünde belirecek havai fişeklerin mutlu edemeyeceği insan yoktur. Evlilik yıldönümü kutlamak için ideal parti ürünleri kategorisinde olan havai fişekler, patlatılırken üzerindeki fitilin ateşlenmesi yeterli olup ateşlendiği anda 10 metre kadar fişekten uzaklaşılması gerekir. Üstelik bahsettiğimiz havai fişekler kendinizin kolaylıkla kullanabileceğiniz olup, 50 TL'den başlayan fiyatlarla çok uygun ürünleri hemen incelemek için lütfen tıklayınız.Gül yapraklı konfeti, romantik bir kutlama yapılacaksa masaya serpiştirilecek gül yaprakları şeklindeki konfetiler şık bir görüntü oluşturacağı gibi ambiyansı da daha romantik kılacaktır. Kalpli tasarımları da mevcut olan konfetilerin, zevke göre tercih edilmesinde fayda vardır. Her iki şekliyle de romantik bir hava yakalamak mümkün. Ürünü incelemek için tıklayınız.


Kalpli maytap; romantik bir evlilik yıldönümü yemeği sonunda yenilecek kutlama pastasına yerleştirilecek kalp şeklindeki maytaplar, çiftleri hem şaşırtacak hem mutlu edecektir. Özel ve görüntü itibariyle de şık bir hava yaratan kalp maytaplar 17 cm boyunda olup, sürprizden kısa bir süre önce yakılması yeterlidir. Ürünü incelemek için lütfen tıklayınız.

kalp_maytap.jpgMum; hem kutlama yapılacak mekana hem de yemek yenilecek masayı süsleyecek olan tealight mumlar, romantik kutlamaların vazgeçilmezidir. Özellikle evlilik yıldönümleri için tercih edilecek romantik akşam yemeklerinde de olmazsa olmazdır mumlar. Romantik, şık ve duygusal. Ürünü incelemek için lütfen tıklayınız.