Parti Ürünleri

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 29 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 29

  Parti Malzemeleri Nelerdir?

  Özel diye adlandırılan her gün küçük de olsa bir parti ile kutlanmayı hak eder. Küçük gibi görünen bir partiyi, kullanacağınız kutlama malzemeleri ile büyük bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Havai fişekler parti ve kutlamaların vazgeçilmez ürünlerinin başında gelir. Aynı zamanda konfetiler, kolay kullanımları ve her bütçeye uygun olmalarından dolayı yine oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Maytaplar, volkanlar, balonlar ise yine partilerinizde rahatça kullanabileceğiniz diğer kutlama malzemelerindendir.

  Parti Malzemeleri Fiyatları Nelerdir?

  Organizasyonunu yaptığınız partinin içeriğine göre, piyasada her bütçeye uygun ürünleri bulabilirsiniz. Kimileri düzenleyecekleri partide havai fişek kullanmak ister ancak bu ürünlerin pahalı olduklarını düşündüklerinden bu istekten hemen vazgeçerler. Oysaki havai fişekler, 45 TL’den başlayıp 5.000 TL’ye kadar olan fiyatları ile her bütçeye hitap eden parti malzemelerindendir. Aynı zamanda 3 TL ile 10 TL arasında fiyatlandırmaya sahip konfetiler ile partinizi renklendirebilirsiniz. Kısacası, partinizi unutulmaz kılarak rengarenk atmosfer oluşturabileceğiniz kutlama malzemelerine bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

  Doğum Günü Parti Malzemeleri Nelerdir?

  Doğum günleri en fazla kutlanan özel günlerin başında gelir. Yeni yaşa adım atacak olan kişiye, unutulmaz bir parti hazırlamak onu sevenler tarafından zevkle oluşturulan bir göreve dönüşür. Doğum günü kutlamaları için, maytap, balon ve konfetiler ilk tercihiniz olmalı. Aynı zamanda her ortamı olduğundan daha büyülü kılan havai fişekler olmazsa olmazlarınız arasında yer alarak, volkanlar eşliğinde doğum günü sahibinin mekana adım atmasını sağlayabilirsiniz.