Kutlama Marketi Ltd. Şti. kurulduğu 2011 yılından bu yana dek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmuş ve bu durum hızlı büyümesine en etkili olan etken haline gelmiştir. Kullanıcıya bulunduğu bölgede ilgili ürünleri bulabilmek için sarfedeceği vakit ve enerji yerine; sadece bir kaç dakikasını ayırarak yapacağı siparişini oluşturabilmeyi hedefleyen Kutlama Marketi, sipariş sonrasındada %100 destek ile son kullanıcının yanında olmak için tüm iletişim kanallarını açık tutmaya çalışmaktadır. 

Sitesinde kullandığı SSL güvenlik sistemi ve Türkiye'nin en büyük ödeme yöntemi Paytr ile anlaşması gereği paranız tamamen güvence altındadır. Ürün size teslim olduktan sonra eğer herhangi bir arızası var ise aynı hemen aynı kargo ile tutanak tutturarak iadenizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Öte yandan satın alış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde koşul ve şart belirtmeksizin iade etme hakkına sahipsiniz!

Kutlama Marketi'nin müşterilerinin %80'ı son dakika müşterisidir. Bu yüzden Kutlama Marketi tatil günleri hariç her gün saat 17.00'a dek gelen siparişleri aynı gün kargoya verme hassasiyetine sahiptir. 

Gönderilen ürünler İstanbul ve 500 km çevresindeki şehir merkezlerine ertesi gün teslim edilirken, 500 km fazlası olan siparişler 2-3 gün içinde teslim edilmektedir.

Tüm bunların yanında almış olduğunuz hizmet yada ürünlerden bir şikayetiniz olduğunda, bu durumu düzeltmek için elimizden geleni yapmaktayız! Bu durumlarda ürün değişimi, para iadesi, hediye kuponları gibi yöntemler ile müşterilerimizin sorunu giderilmeye çalışılmaktadır.

Eğer sizde yapmış olduğunuz alışveriş neticesinde herhangi bir sorun yaşadıysanız bizi hemen 08505005856 nolu çağrı merkezimizden arayabilir ya da buraya tıklayarak hemen iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.