Bir ömür boyu sürecek beraberliğin son adımlarından olan kına geceleri, çiftler için unutulmaz bir gece olarak hatırlanır. Türk geleneklerine göre düğün öncesinde olmaz olmaz kına gecelerini, daha özel kılarak büyük bir eğlence haline getirmek organizasyonlarda kullanılacak kutlama malzemeleriyle mümkün. Tam bir törenle yakılan kına, gözyaşlarının eğlenceyle bütünleştiği bir atmosfer. Kına gecelerinin en önemli özellikleri, birçok farklı duyguyu aynı anda yaşatmasıdır. Buna uygun bir eğlence ve organizasyon da bu özel günü çok daha farklı bir ambiyansa büründürecektir. Unutulmaz bir kına gecesi için tercih edilebilecek ürünlerden bazılarını sizler için aşağıda listeledik.Havai fişek; Evlillik teklifi, doğum günü, nişan, düğün, kına gibi özel günlerin en özel kutlama malzemelerinin başında gelir havai fişekler. İstenilen formda ve güçte tercih edebileceğiniz havai fişekler ile kına gecenizi çok daha renkli bir eğlenceye dönüştürmeniz mümkün. Gecenin sonunda gökyüzünü renklendirecek ışıl ışıl havai fişek yağmuru altında, çiftler ömür boyu unutamayacakları bir masal yaşayacaklardır. Havai fişeklerin o renkli patlamaları fazlasıyla özeldir ancak geceyi çok daha özel kılacak kırmızı kalp ve yıldız desenleri ile geceye şık bir damga vurabilirsiniz. Kendinizin kullanabileceğiniz en pratik havai fişekler sadece 45 TL'den başlayan fiyatlarla sitemizden incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Meşale; Rengarenk minik kıvılcımlar saçan meşaleler, gelin ile damadın konukların karşısına çıkacakları o ilk anda renkli bir yol oluşturmak için kullanılmasıyla özel bir atmosfer oluşturacaktır. Piyasada kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz renkleri sıkça bulunan meşalelerin, kına geceleri için en fazla tercih edilen rengi kırmızıdır. Dumanlı ve dumansız seçenekleri mevcut olan meşaleleri 7 TL'den başlayan fiyatlarla hemen buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

meşale.jpgDilek feneri; Son yıllarda en popüler kutlama malzemelerinden biri de dilek fenerleridir. Çeşitli şekil ve versiyonları olan dilek fenerlerinin kına geceleri için en fazla tercih edileni kırmızı kalp şeklindeki formudur. Gecenin sonunda gökyüzünü renklendirecek dilek fenerleri, çiftler için özel olarak anılarında yer edecektir. Ürünleri incelemek için tıklayınız.