İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Satın almış olduğunuz ürünü kargo tesliminden 14 gün içinde kutlamamarketi.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullarda iade edebilirsiniz.

Ürün iadelerinde, iade edeceğiniz ürüne ait hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı iade edilmesi gerekmektedir. İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

Ürünü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  •          Ürünler mutlak surette orijinal/kutu/ambalaj ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  •          Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  •          İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, iade gönderilen kargo ücreti müşteriye iade edilen tutardan düşülecektir.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  •          İade etmek istediğiniz ürünler için çağrı merkezini arayıp iade bilgisini verdikten sonra görüştüğünüz çağrı merkezi personelinin ismini referans olarak faturanın arkasında bulunan iade bilgilerini doldurarak herhangi bir Aras Kargo şubesinden Kutlama Marketi anlaşması ile ürün geri gönderilmelidir. Anlaşmalı dışında gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Kargo ile yaptığınız gönderimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.


Ücretin müşterinin kartına iadesi, kredi kartlarında 1-3 gün, banka kartlarında ise 7-14 gün içerisinde yapılmaktadır.