Evliliğe atılan adımların en özellerinden, en eğlencelilerinden ve en sevilenlerinden olan kına geceleri, gelin adayları tarafından kusursuz bir şekilde organize edilmek, yaşanmak ve hoş bir anı olarak hatırlanmak istenir. Özel gelinler için özel bir kına gecesi geçirmek, “benim günüm” diye benimseyip, gönüllerince eğlenebilecekleri ve konukları eğlendirebilecekleri bir kına gecesi düşlenir. Renkli kıyafetler, bol hareketli müzikler, kınalar, gözyaşları ve kahkahalar. Birçok duyguyu aynı anda yaşatan kına gecelerini tercih edilecek özel kutlama malzemeleri ile daha da renklendirmek mümkün.


Maytaplar; Son yılların en popüle ürünlerinden olan uzun tel maytapları yada kalpli maytapları gelen misafirlere dağıtarak ve aynı anda yakmasını sağlayarak farklı bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bu ürünleri incelemek için tıklayınız.

meşale.jpg

Volkan; gelinin mekana gireceği yola döşenecek olan volkanlar, kına gecesi başlamadan daha ilk dakikalardan itibaren renkli bir gece geçirileceğinin sinyallerini verir. Ateşlenmesiyle birlikte yukarı doğru mini kıvılcım oluşturan volkanlar, ister gelin mekana girerken isterse damat ile dans anında etraflarına döşenebilir. İç ve dış mekanlarda tercih edilmek üzere, dumanlı ve dumansız üretimleri mevcut olup, inç özelliklerine göre de değişkenlik gösterir. Ürünleri incelemek için tıklayınız.volkanlar.jpgSis bombası; Açık hava kutlamalarının en fazla tercih edilen kutlama malzemelerinin başında gelen sis bombaları, düğün, nişan, gelin alma, kına gecesi gibi özel günlerin vazgeçilmezidir. Geline kendini çok özel hissettirip, kullanılan mekanda da değişik ve özel bir ambiyans oluşturur. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz, turuncu, mor ve siyah olmaz üzere 8 farklı rengi olan sis bombalarının, kına gecelerinde en fazla tercih edilen rengi kırmızı ve mordur. Kullanımı da çok basit olan ürünlerin, içindeki fitilin ateşlenmesi aktif olması için yeterli olacaktır. İncelemek için tıklayınız.

sis bombası doğum günü 2 .jpg

Meşale; yine açık hava kutlamalarda sıkça kullanılan dumanlı ve dumansız olmak üzere iki farklı şekli bulunan meşaleler, kutlama ve eğlencelerin en fazla tercih edilen malzemelerinden olup kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz olmaz üzere 5 renkleri mevcuttur. Özel geline kendini daha da özel hissettirmek için, mekana gireceği an yakılacak olan meşaleler yüreğindeki mutluluğu gözlerine taşıyacaktır. Ürünleri incelemek için tıklayınız.

meşaleler.jpg