En önem gösterilen, en heyecanla beklenen, en sevilen özel günlerden biridir doğum günleri. Aylar öncesinden planlar yapılır, organizasyon fikirleri alınır, mekan tercihi yapılır. Bazısı sevgilisine romantik bir doğum günü hazırlamak ister, bazıları çok sevdiği arkadaşlarının özel gününde yanında olup unutulmayacak bir parti düzenler. Hazırlık ne şekilde olursa olsun, doğum günü partisinin unutulmaması ve doğum günü sahibini etkileyebilmesi için ciddi bir hazırlık süreci geçirilir. Doğum günü partilerini unutulmaz kılmak ve yıllar sonra da “güzel bir geceydi” diye anımsayabilmek için yapılacak hazırlıklara eklenecek ufak tefek kutlama malzemeleri ile de farklı bir ambiyans oluşturulabilir. Farklı doğum günü fikirleri için tercih edilebilecek birçok kutlama malzemesi mevcut.Havai fişek; kutlamaların vazgeçilmezi havai fişekler, çeşitli özellikleri ile doğum günleri için de sıkça tercih edilen kutlama malzemelerinden. Profesyonel ve amatör kullanım özellikli olarak ikiye ayrılan havai fişekler, gökyüzünü süsleyecek renkli görüntüleriyle doğum günü sahibini özel hissettirecektir. Üstelik bahsettiğimiz havai fişekler sizin kendinizin kolaylıkla kullanabileceği ve 50 TL'den başlayan ücretlerle hemen satın alabileceğiniz kolaylıkta. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

New-Years-Eve-Fireworks-in-London-Big-Ben-clock-in-London-Desktop-HD-Wallpaper-for-Mobile-phones-Tablet-and-PC-1920x1080-915x515.jpg


Meşale; doğum günü sahibini özel hissettirecek en önemli kutlama malzemelerinden olan meşaleler, kutlama yapılacak mekanın çeşitli yerlerine yerleştirilmesiyle hem şık bir görüntü ve ambiyans oluşturacak hem de doğum günü sahibini mutlu edecektir. Fitilli ve fitilsiz olmak üzere iki çeşidi bulunan meşalelerin yanma süresi de 40 ila 70 saniye arasında değişmektedir. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

meşaleler.jpg

Sis bombası; özellikle son yıllarda en trend kutlama malzemelerinden biri olan sis bombaları, çoğu kutlama için en uygun malzemelerin başında gelir. Patlatıldığı an ortama tamamen farklı bir hava katacak olan sis bombası, doğum günü sahibini de mutlu edip kendini özel hissetmesini sağlayacaktır. Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, beyaz, turuncu, mor ve siyah rengi bulunan sis bombalarını doğum günü sahibinin zevkine göre tek bir renk olarak tercih edebilir ya da birkaç farklı yerde farklı renkler de kullanılabilir. İncelemek için buraya tıklayınız.

sis bombası doğum günü 2 .jpg

Volkan; doğum günü sahibinin mekana gireceği yola döşenecek volkanlar, yapılan partinin ne derece eğlenceli olacağının ilk sinyallerini veriyor olacaktır. Volkanlar, hem renkli bir görüntü oluşturacak hem de kutlamanın özelliğini daha ilk dakikalarda yansıtacaktır. İncelemek için hemen tıklayınız.volkanlar.jpg