Düğünlerimizin olmazsa olmazları vardır. Aslında düğünleri gösterişli kılan bu olmazsa olmazlarımızdır. Düğün mekanından, davetiyeye; dekorasyondan, kutlama malzemelerine kadar hepsi ayrıntı isteyen işlerdir. Herkes ister ki en küçük detay bile akıllardan çıkmayacak kadar güzel olsun. Küçük detaylarla düğününüzü gösterişli kılmak istiyorsanız ilham alabileceğiniz fikirleri sizin için derledik.           

Unutulmaz bir düğün için olmazsa olmazlar arasında güzel bir düğün konsepti ve organizasyonu vardır. Çünkü düğünün her aşamasının uyum içinde, gösterişli olması gerekmektedir. Kimse düğününde her detayının ayrı telden çalmasını istemez.

Düğünlerimiz gelin almaktan başlayıp, gelin ve damadın salondan çıkışına kadar devam etmektedir. Her anın gösterişli olması gerekmektedir, akıllardan çıkmayacak kadar güzel..


Herşey de olduğu gibi bir olayın başlangıcı en önemli basamaktır. Düğünün ilk basamağıda  gelinin evden çıkışı ve düğün mekanına giriştir. Bu anların olmazsa olmazlarında davul-zurna ikilisi, romantik müzik muhakkak vardır. Bunun dışında gelin-damadın çıkışını görsel olarak güzelleştirmek çıkışı daha da unutulmaz kılacaktr. Bu gösterişli çıkışı yapmak aslında çok kolay ve küçük detaylardan ibarettir; mekanın girişine sağlı sollu bırakılan, mekana göre değişen dış veya iç  mekan  volkanları hem o anı hemde fotoğraflarınızı daha da güzelleştirecektir. Bu güzel çıkışa arkadaşlarını dahil etmek isteyen gelin-damatlar, rengarenk meşaleler ile karşılıklı oluşturulan yolun arasından geçmekte ayrı bir hava katacaktır.

Güzel çiftlerin en güzel anı ise ilk danslarıdır. Bu an en güzel, en ışıltılı ve en özel olmalıdır. Volkanlarla oluşturulan dans bölgesinde ilk dans edilirken, isteğe göre çeşitleri olan romantik konfeti yapraklarının aşağı doğru süzülmesi görselliği daha da güçlendirecektir. İlk danstan sonra ise düğünün eğlenceli anlarından biride pasta kesimidir. Pasta kesimini dikkat çekici kılmak için pastanın üzerine bırakılan maytaplar o anınızı daha ışıltılı kılacaktır. Dahası, düğününüz daha da farklı olsun istiyorsanız misafirlerinizle rengarenk dilek fenerlerini uçurmak herkeste unutulmaz anı olarak kalacaktır. Düğünün sonuna doğru yaklaşırken gelin damadı güzel uğurlamak, kapanışı güzel yapmak ve akıllarda harika bir düğün bırakmak için havai fişekler bizce fena fikir sayılmaz.Her düğünün ışıltılı, farklı ve mükemmel olması dileğiyle..J