Kalp Konfeti

6,00 TL KDV Dahil

Kalp Konfeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Piyasadaki en iyi konfeti olup içinde kalp konfeti kağıtları bulunmaktadır.
  • Tasarımıyla ve ürün özellikleri bakımıyla profesyoneldir. 
  • 30 cm boyutundadır.
  • %100 Yerli Üretimdir.

KULLANIM TALİMATI

  • Özel günlerinizin vazgeçilmezi 30 cm konfetinin alt kısmını çevirmenizle bulunduğunuz ortamda onlarca küçük kesilmiş kalpli kağıtların uçuşmasını sağlarsınız.
  • Konfeti ürününde dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan biri de konfeti patlatırken insanların olmadığı bölgeye doğru patlatılmalıdır.

GÖNDERİ BİLGİSİ

Ürünlerimiz stoklarımızca mevcut olup haftaiçi günleri saat 17.00'a kadar alının ürünler aynı gün, cumartesi günleri ise saat 14.00'a kadar alınan ürünler aynı gün kargoya verilir, İstanbul'a 500 kilometreye kadar uzaklıkta olan şehirlere ertesi gün, İstanbul'a 500 kilometreden daha uzak olan şehirlere 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Sürpriz, nişan ve düğün gibi kutlamaların vazgeçilmezi gül yapraklı konfeti. 30 cm olan konfetinin alt kısmını çevirmenizle bulunduğunuz ortamda onlarca Kalp kağıtlarının uçuşmasını sağlayın ! Piyasada ki konfeti fiyatları arasında en uygun fiyat ile satış yapmaktayız. Konfeti eski zamanlardan beri kutlama ve özel günlerin vazgeçilmez bir aracı olmuştur. Ayrıca sürpriz doğum günü partilerinde ortama girişlerde , maç sonları galibiyetlerinde, evlilik tekliflerinde, düğün nişan organizasyonlarında kullanılabilir. Büyük organizasyonlarda yoğun konfeti atışı için konfeti makinası kullanılmaktadır. Fakat bu yöntem oldukça fazla bütçeler gerektirdiği için elde patlatılan konfetiler tercih edilmektedir.

Konfeti kullanımında bir kaç hususa dikkat etmek gerekir. Mutlu başlayan kutlamalarınız kötü bir şekilde sonlanmaması için önemsiz görünsede ufak önlemler almanızda fayda var. Bunların en önemlisi konfetinin içinde sıkıştırılmış hava bulunduğu için patlatıldığında üst kısmından orta şiddette kağıt parçacıkları ve hava çıkmaktadır. Bu çıkan hava konfetinin ucunda bulunan ve kağıtları konfetinin içinde muhafaza etmeye yarayan ufak bir tıkaçtır. Hızla çıkan hava ve kağıtlar bu tıkacıda konfetinin tutulduğu yöne doğru fırlatmaktadır. Konfeti patlatırken konfetinin yukarı doğru yada insansız bir ortama doğru tutulması tavsiye edilir. Bir diğer hususta konfetiyi patlatmak için konfetinin alt kısmının hafif bir çevirme işlemine tabii tutulmasıdır. Ambalajın alt kısmında alt tarafın hangi yöne doğru çevrileceği belirtilmiştir. Konfeti patlatırken lütfen bu ayrıntılara dikkat ediniz.

       

Yorum yaz

Kalp Konfeti

Kalp Konfeti

5 Bu kategorideki diğer ürünler:

Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!