HAVAİ FİŞEK NEDİR |  HAVAİ FİŞEK | HAVAİ FİŞEK OYUNLARI

 
Havai fişek bir patlayıcı sınıfı olan proteknik kategorisinden yer almaktadır. Geçmişte kültürel ve dini amaçlı kullanıldığı bilinmektedir. Havai fişek türüne göre bir çok renkli kıvılcım yada alev çıkartabilir.
Genellikle kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mor ve gümüş renk efektleri ile üretilirler.
 
Havai fişeğin icadı 7. yüzyılda Çin'e kadar uzanmaktadır. Havai fişek bir çok festival ve kutlamada vazgeçilmez görsel üründür. Havai fişek ürünü amatör havai fişek ve profesyonel havai fişek olarak 2'ye ayrılmakatır. Profesyonel havafişekler daha çok büyük organizasyon konser ve konuşmalarda kullanılır. Diğer bir sınıf olan amatör havai fişek son kullanıcıların kutlama ve eğlencelerinde kullanılır. Kullanımı oldukça kolay olan amatör havai fişek ürünlerini sadece bir fitil yardımıyla yakıp bir  bölgeye sabitlemek yeterli olmaktadır. Havai fişekler atış sayısına göre model isimleriyle anılırlar(halk arasında) Örnek olarak 16 atar havai fişek, 16 atımlık havai fişek, 25 atışlık havai fişek, 49 atar havai fişek vb. gibi.
 
Havai fişek seçerken dikkat edilecek bir diğer hususta inç ölçüleridir. Havai fişek ürününü piyasada 1 inç havai fişek, 2 için havai fişek ve 3. inç havai fişek olarak bulabilirsiniz. Havai fişeğin İnç sayısı arttıkça görsel genişliği ve yüksekliği de artış göstermektedir.
 
Kutlamalarınız büyüklüğüne göre inç havai fişek inç boyutlarını ayarlamanız daha fazdalı olacaktır. Örneğin 50 ile 100 kişilik kutlamanızda atış sayısı daha çok ve inç boyutu daha yüksek hava fişekleri
tercih edebilirsiniz.
 
Havai fişek kategorisinde siz değerli müşterilerimize www.kutlamamarketi.com adlı e-ticaret sitemizden hizmet vermekteyiz. Kutlama ve eğlencelerinizde kullanabileceğiniz bir birinden farklı efektlerde ve inçlerde havai fişek temini yapmaktayız. Ayrıca sizlere yardımcı olmak için havai fişek kullanımıyla ilgili, kutlamalarınızda ve eğlencelerinizde hangi tür havai fişek tercih etmeniz gerektiğini, yasal prosedür gibi konularda satış danışmanlarımız tarafından bilgiler verilmektedir. Sizde kutlama ve eğlencelerinizi daha güzel ve unutulmaz hale dönüştürmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sakarya ve İzmit'teki mağazamızda havai fişek ürününün yanı sıra partilerinizde kullanabileceğiniz konfeti, volkan, maytap, meşale ve parti malzemelerinin  satışını gerçekleştirmekteyiz.
Kutlama Marketi

Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!