Parti ; sosyalleşme, konuşma, eğlence, tanışma gibi amaçlarla bir veya bir kaç kişi tarafından düzenlenmiş organizasyondur. Toplanılacak ortam önceden partiyi organize eden tarafından gerekli parti malzemeleri ile süslenir. Bazı partiler bir kişi onuruna verilebilir. En çok rastlanan parti türü ise doğum günü partileridir. Bu parti türünde de ortam gerekli parti malzemeleri ile süslenir. Parti konseptleri birbirinden çok uzak olmasa da farklılıklar göstermektedir. Ufak çaplı bir parti düzenleme maliyeti 100TL ile 150TL  arasında olmaktadır. Bu konuda Kutlama Marketi olarak en kaliteli ve ucuz parti malzemelerini sizlere temin etmekteyiz.

PARTİ TÜRLERİ

 
 
Doğum Günü Partileri:
 
Adından da anlaşılacağı gibi doğum günü partileri bir kişinin doğum tarihinde düzenlenir. Bu partinin kendine has bir dekorasyonu vardır. Parti yeri renkli süslemelerle dekore edilir. Doğum gününe özel doğum günü balonları ve doğum günü flamaları ile ortam donatılır. Ortamda onunla ilgili iyi dilekler yazılabilir. Ve olmazsa olma doğum günü pastası. Kişinin yaşını temsiline pasta mumu ile süslenmiş pasta sürpriz yapıldığı anda getirilebilir. Böylece sürpriz bir az daha heyecanlı hale gelmiş olacaktır.
 
 Batı kültüründe doğum günü evine gidilirken herkes bir hediye almak zorundadır. Doğum günü sahibine doğum gününde hediyeleri verilir ve davetliler önünde açması istenir.
 
 Hoş geldin Partisi:
 
Bir kurumun yeni gelen bir çalışanına, mahallelinize, apartmanınıza yeni taşınan bir  komşunuza yada yeni doğan 
 bebeğinize yapılabilir. Bu kutlamalarda da amaç sosyalleşme ve eğlencedir. Ortam çok fazla abartılmayacak şekilde
 parti malzemeleri ile süslenebilir. Yemekli bir Hoş geldin Partisi sıcak dostluklar kurmak için ideal bir parti çeşididir.
 
 Mezuniyet Partisi:
 
 Eğitim aldığımız kurumda zorlu geçen yılların ardından çektiğimiz zorlukları mükafatlandırmak için düzenlene bilirler.
 Ülkemizde mezuniyet kutlamaları balo şeklinde özel mekanlarda yapılmaktadır. Fakat bu mekanlar samimi bir arkadaşınızın evinde geçen yılları ve hatıraları konuşabileceğiniz sıcak bir ortam gibi olmayacaktır.
 
 Bağış Partisi:
 
 Bu tip partiler belirli bir okul, iş, yada kampanya için düzenlenir. Çoğu zaman giriş ücretlidir. Burada toplanan
 gelirler düzenlenen kurum yada kampanya ya aktarılır. Yine bu parti çeşidinde de çok abartılı olmayan parti malzemeleri
 kullanılabilir.
 
 Bekarlığa veda partisi:
 
Ülkemizde de çoğu kesim tarafından düzenlenmeye başlayan bekarlığa veda partisi en eğlenceli parti çeşitlerindendir. Bu parti çeşidinde mizahi t-shirtler yaptırılabilir. Elde esprili kağıtlar yada resimler ile daha süslenebilir. Bu kağıtlarla ortama değişik bir renk katılabilir. Güzel bir anı defteri yaptırılabilir partiye katılan herkesin hatıralarını paylaşması istenebilir.
 
 Yılbaşı Partileri:
 
 Yeni yılın gelişinin kutlandığı parti türüdür. Eğlencenin bol olduğu parti türüdür. Bu partide ortamı parti malzemeleri ve yılbaşı süsleri ile süslemek yetmez partiye katılanların da süslenmesi gerekir. Yılbaşını simgeleyen Noel Baba Şapkası, Noel baba eldivenleri, Noel baba sakalları takılabilir. Samimi arkadaşlarımızla eğlenceli oyunlar oynayabilir, şarkılar söyleyerek yeni yıla mutlu bir şekilde girebilirsiniz.