Volkan Ateşleme Sistemi

Bu sayfada 7 adet ürün bulunmaktadır.

Görüntülenen ürünler 1-7 arası. Kategorideki toplam ürün: 7

Bilindiği üzere volkanlar ve havai fişekler düğün, nişan, açılış, yıldönümü ve doğum günü gibi her türlü kutlamanın vazgeçilmezi hale gelmiştir. Yüzyıllardır hayatımızda olan bu ürünler hem ürün şekli olarak hemde kullanım olarak bir çok aşamadan geçmiştir ve her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. 
Volkanlar konik ve silindirik şekillerinde üretilirken fitilli ve fitilsiz olarak iki ayrı ateşleme şekliyle üretilirler. Fitilli ürünler tahmin edileceği üzere fitilinden yakılıp kullanılırken fitilsiz ürünler ise yine üzerinde bulunan ateşleme kağıtlarından yakılmaktadır.

Volkanları bu şekilde el ile manual yakmak hem volkanların aynı anda yanmamasına hemde volkanların başında koşuşturmaya sebep olduğundan kötü bir görüntüye sebep olabilmektedir. Bu noktada yardımımıza volkan ateşleme sistemi koşmaktadır. Elektronik olarak çalışan bu sistemler gösteri öncesi volkanları istediğimiz gibi konumlandırmamızı ve tam istediğimiz zamanda aynı anda tüm volkanları uzaktan kumanda ile sorunsuz bir şekilde yakmamızı sağlar. Bu durum hem aynı zamanda volkan ürünlerini ateşlerken yaşanabilecek tehlikelerinde önüne geçmektedir.

Öte yandan volkan için kullanılacak olan tüm bu ürünler her türlü volkan kumandası ve havai fişek ateşleme sistemi olarakta tabi edilmekte ve havai fişek ürünleri içinde kullanılabilmektedir. Yine bir ateşleyici diyot yardımı ile havai fişeğe bağlanabilen bu sistemler istendiği zamanda ve istendiği şekilde uzaktan kumanda ile ateşleyerek havai fişek gösterisini başlatabilmektedir.

Sizde tüm bu ürünlerin en teknolojik ve en kaliteli olanlarını Kutlama Marketi aracılığıyla yukarıda bulunan sayfamızdan hemen inceleyebilir; 12 taksit imkanlarıyla hemen sipariş verebilirsiniz.