Toptan Havai Fişek Konfeti Volkan

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 31 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 31

  En kaliteli havai fişek, volkan, konfeti, maytap, meşale, sis bombası, torpil ve diğer kutlama ürünlerini toptan şekilde satın alabileceğiniz sayfayı şimdi inceleyebilirsiniz.

  Satmakta olduğumuz havai fişek ürünleri son kullanıcı tarafından gerekli önlemler alınarak rahatça kullanılabilecek pratikte olan batarya havai fişek olarak adlandırılan amatör kullanım havai fişekleridir. Ürünlerimizde ucuz ve kalitesiz çin malı ürünlerini satmıyor, çoğunlukla CE ve TSE kalite sertifikalı ürünlerin satışını gerçekleştiriyoruz.

  Volkan ürünleri yine yerli üretim olup hem konik hemde silindir üretim olan en kaliteli iç mekan ve dış mekan ürünlerdir.

  Meşale ürünlerimiz kırmızı, sarı, mavi, yeşil ve beyaz renklerden oluşan Avrupa meşale sınıfındaki ortalama 1 dakika yanan ürünlerdir.

  Konfetiler renkli, altın, gümüş, kalp ve güllü olarak 5 çeşitten oluşan ve tamamı güvenlikli metal tüp ile üretilmiş silindirik konfetilerdir. Tümünde kaliteli pelur, metalize ve kumaş yaprakları kullanılmaktadır. 

  Maytaplar tel maytap, pasta maytabı, uzun jumbo tel maytap ve kalpli maytap gibi en çok tercih gören maytap ürünlerinden oluşmaktadır. 

  Sis bombası ürünleri kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz renkli silindirik şekilde ortalama 35 saniye yanan piyasadaki en kaliteli sis bombası ürünlerindendir.

  Torpil, kız kaçıran ve füze gibi ürünlerimiz ise Türkiye'deki yarım asırlık üretici olan Feza marka olup, yine TSE ve CE sertifikalarına sahip ürünlerdir.

  Bu ürünlerin %90'ı ülkemizde sadece iki fabrika tarafından üretilmektedir. Durum böyle olunca piyasadaki ürünler Türk malı ve Çin malı olarak ikiye ayrılmaktadır. Çin malı ürünler kalitesizliğinden dolayı tehlike arz etmesi yüzünden az tercih gören ürünlerdir. Türkiye'de üretim yapan fabrikalar ise perakende ve az miktarda toptan siparişlere cevap vermeyerek bayilerine yönlendirme yapmaktadırlar.

  Bizler Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak bu ürünleri üreten fabrikaların bayisi konumunda olduğumuzu ve 2012 yılından bu yana dek Türkiye'nin en büyük tedarikçilerinden biri olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.

  Sizde yukarıda bahsi geçen ürünleri 12 taksit ve aynı gün kargo imkanlarıyla sipariş vermek için hemen siparişinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz!