çeşitli organizasyon ve eğlencelerde sevilerek kullanılan ürünlerdendir. Elde tutulmaya müsait olan bu ürünler, mini kıvılcımları ile şık atmosferler oluştururlar. Hangi organizasyon için maytap kullanmak istersiniz? Düğünler, kına geceleri, yıl dönümleri, yeni yıl partileri... Bu saydığımız organizasyonlar ve daha fazlası için maytapları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü bu ürünler en mini kutlama malzemelerinden olup şıklık ve güvenlikli olmalarından dolayı da fazlasıyla tercih edilir. Uzun tel maytap, tel maytap, rakamlı maytap, kalpli maytap, pasta maytapları olmak üzere 5 başlık altında toplanan maytaplardan dilediğinizi buraya tıklayarak tercih edebilir ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Meşaleler ise, yine çeşitli organizasyonlar ülkemizde özellikle düğünlerde sıkça tercih edilen ışıklı ve renkli değneklerdir. Eski zamanlarda ışık kaynağı olarak kullanılan meşaleler, günümüzde düğünlerden yeni yıl partilerine, doğum günlerine kadar rahatlıkla tercih edilip kullanılabilirler. Dumanlı ve dumansız olmak üzere 2'ye ayrılan meşaleler, kırmızı, sarı, yeşil, mavi ve beyaz renkleriyle tercih imkanı olarak da çeşitlilik sunar. Meşaleler elde tutulmaya uygun ürünlerdir. Bu yüzden düğünlerde de gelin ile damat tarafından rahatlıkla elde tutabilir mini bir gösteri oluşturulabilir. Meşale fiyat ve çeşitlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
Kutlama Marketi Limited Şirketi 2008 yılında Türkiye'de ilk internet üzerinden maytap, meşale ve diğer aynı tip ürünlerin satışına başlayarak günümüzde yine ülkemizin e-ticaret alanında en büyük markalarından biri haline gelmiştir. "Meşale ve maytap gibi ürünler güvenilir mi?" sorusuna gelince ise bu ürünler yerli üretim ve Çin ürünü olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Çin üretimi olan ürünler genelde ucuz ve kalitesizdir. Düğün, karşılama ve kutlama gibi özel günlerde kullanılan bu tip ürünlerin herhangi bir aksilik yaşanmaması için her zaman en kaliteli olanların tercih edilmesi gerekmektedir. 
Bu noktada bizler kalitesiz Çin malı ürünleri satmayarak şuan satmakta olduğumuz ürünlerimizin %98'i TSE ve CE sertifikalı yerli üretim ürünlerdir. Satmakta olduğumuz tüm ürünler kendi sayfasındaki videolarında görebileceğiniz ürünlerle aynı etkiye sahiptir. Siz de özel günlerinizde kullanacağınız ürünleri Kutlama Marketi'nden alın, pişman olmayın!