1000 Metre Mesafeli El Feneri

Yeni ürün

99,90 TL KDV Dahil

Genel Özellikler

SWAT sıradan fenerler gibi çok küçük bir alanı aydınlatmaz. Geliştirilmiş 2017 model özel tasarımıyla geniş açı aydınlatması ondan sorulur.

SWAT 1000 Metre Mesafeli El Feneri ile birlikte araç şarjı ÜCRETSİZ gelecektir.

3 farklı aydınlatma modu

Düşük, normal ve yüksek olmak üzere 3 farklı modda çalıştırabileceğiniz bu harika fener her evde bulunmalı. En düşük modda 150 saat kesintisiz ışık sağlayan SWAT bir fenerden çok daha fazlası!

Sürpriz aydınlatma modları

SWAT 3 farklı aydınlatma modunun yanında, 3 gizli aydınlatma seçeneği de sunar. SOS, Strobe. LB olmak üzere üç farklı seçenekte gelen bu modlara ulaşmak için tek yapmanız gereken geçiş butonuna basmak.

Cree Super Power LED teknolojisiyle tanışın. Cree LED’li SWAT ile sıradan bir fenerden alacağınız ışık performansından çok daha fazlasını elde edersiniz.

Altın kaplama iç sistem parçaları

SWAT’ın altın kaplama iç sistem parçaları tozlanmaya, paslanmaya ve darbelere dayanıklıdır. SWAT hem iç hem dış tasarımının sağlamlığıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

Askeri tip alüminyum alaşımlı sağlam gövde

Askeri standartlarda üretilen SWAT, güçlü gövde yapısıyla gücünüze güç katacak. İstediğiniz kadar yüklenin, SWAT her zaman sağlam.

Yorum yaz

1000 Metre Mesafeli El Feneri

1000 Metre Mesafeli El Feneri

0 Bu kategorideki diğer ürünler:

Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!