Havai fişekler, organizasyonların en fazla tercih edilen ve sevilen ürünlerinden biridir. Birçok ürün vardır eğlenceleri renklendiren tabi aynı zamanda şenlendiren. Konuklar tamam, mekan seçimi tamam, çalınacak müziklere kadar her şey tamam. Peki ya eğlenceniz için kullanmanız gereken ürünler hazır mı? Eminiz ki birçok detay ile birlikte konuklarınıza unutulmaz bir gece yaşatmak için kolları çoktan sıvadınız. Ancak şunu unutmayın ki, kullanacağınız ürünler ile organizasyonunuzu bambaşka bir atmosfere dönüştürmeniz pekala mümkün. Bunda elbette havai fişeklerin de payı oldukça büyük olacaktır. Işıltıları ve dikkat çeken gösterileri ile vazgeçilmez olan havai fişeklerin nerelerde satıldığına dair aklınızda soru işaretleri var ise bu yazımız tam size göre demektir.

 

Havai fişek nereden alınır sorusu hemen herkesin sıklıkla duyabileceği bir sorudur. Avrupa ve Amerika'da havai fişek hemen her markette sorunsuz şekilde satılmakta ve ulaşılması oldukça kolayken, ülkemizde bu durum biraz daha farklıdır. Türkiye'de havai fişek sadece ''Av Bayii Ruhsatı'' olan işletmelerde satılmaktadır. Bu işletmeler genellikle şehirlerin ücra köşelerinde olduğundan havai fişek ürününe ulaşmak oldukça zor ve karmaşıktır. Peki yetkili av bayilerini nereden bulacaksınız? Peki ya organizasyonununuz son dakikaya yetişmek zorunda ise? Yetkili bayi aramak ile zaman kaybetmek imkansız öyle değil mi?

Bu noktada iletişim bilgilerine bile ulaşmakta zorluk çekilen av bayilerine alternatif olarak son yıllarda internet üzerinden havai fişek alma eğilimi artış göstermektedir. Tabi günümüzde her türlü işlem ve alışverişlerin internet üzerinden yapıldığını düşünürsek artık havai fişekler başta olmak üzere birçok kutlama malzemesine de ulaşmanız aynı ölçüde oldukça kolay sevgili arkadaşlar. İnternet üzerinden kapıda ödeme, kredi kartı ya da havale ile alınan havai fişekler 1-2 gün içerisinde alıcıya ulaşmaktadır.

Biz Kutlama Marketi  LTD. ŞTİ. olarak tecrübeli personelimiz ve kurumsal satış sistemimiz ile internet üzerinden havai fişek satışında sizlere hizmet vermekteyiz. Kutlama Marketi ayrıcalığıyla en uygun fiyatlara havai fişek satın almak için lütfen buraya tıklayınız.