Evlilik Teklifinde Kullanılan Ürünler

Alt Kategoriler

  Bu sayfada 31 adet ürün bulunmaktadır.

  Görüntülenen ürünler 1-21 arası. Kategorideki toplam ürün: 31

  Evlilik teklifleri, çiftler için en unutulmaz anlardan birini oluşturur. Birlikte çıkılan ilk tatiller, ilk sevgi sözcükleri bir yana, evlilik teklifi çiftlerin evlilikleri boyunca mutlulukla hatırlayacakları en özel anların başında gelir. Evlilik teklifinde kullanılan ürünlerin oluşturacağı büyüleyici atmosfer eşliğinde yüzüğü takdim edebilirsiniz sevdiğinize.

  Evlilik Teklifi İçin Değişik Fikirler

  Teklifi yapacağınız gece için ne kadar düşünürseniz düşünün, oluşturmanız gereken tek bir atmosfer ile geceyi ömür boyu unutulamayacak bir anıya dönüştürebilirsiniz. İçecekler içinde yüzük saklama fikri de tercihleriniz arasında olabilir elbette, ancak romantik bir ambiyans için kullanacağınız kutlama malzemeleri ile tüm demode fikirleri bir kenara bırakıp, masalsı bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Örneğin, yüzüğü çıkarıp o unutulmaz cümleyi kurduğunuz anda birden alevlenecek olan volkanlar hem oldukça şaşırtıcı hem de şık bir atmosfer oluşturmak için muhteşem bir detay olacaktır. Herkes sürprizleri sever özellikle de kadınlar. Böylesine özel bir gecede ona hazırlayacağınız evlilik teklifi konseptleri ile onu fazlasıyla mutlu etmeniz mümkün. Belki de teklifinize aldığınız o “evet” cevabından sonra patlayacak olan havai fişekler olacaktır gecenize güzel bir imza atacak olan detay.

  Evlilik Teklifi Süsleri

  Evlilik teklifi süslerinin en başında gelen malzeme kesinlikle gül ya da kalp şeklindeki konfeti ürünleridir. Masanızı süsleyecek bu konfetiler ile romantik bir esinti oluşturabilirsiniz. En çok kullanılan diğer süsler ise yine kalp şeklindeki maytaplardır. Bu maytapların siz evlilik teklifinizi yaparken ışıl ışıl yanıyor olması oldukça şık bir ambiyans oluşturacaktır.