Havai fişek ürünleri profesyonel ve amatör kullanım olmak üzere iki farklı grupta incelenmektedir. Profesyonel havai fişek ürünleri uzman ekipler tarafından özel izinler alınarak bilgisayarlı sistemler aracılığıyla gerçekleştirilen ortalama minimum bütçesi 5.000 TL’den başlayan ürünlerdir. Amatör kullanım ürünleri ise kullanım bakımından oldukça basit ve pratik olan, gerekli talimatlara uyarak birkaç saniye içerisinde kendinizin kolayca ateşleyebileceği 45 TL’den başlayan ürünlerdir. Özellikle son yıllarda havai fişek kullanmanın eskisi gibi çok maliyetli olmadığı ve 200-250 TL’lik bütçelere bile çok güzel havai fişek gösterilerinin yapılabilmesinin anlaşılması sonrasında amatör kullanım havai fişeklere düğün, nişan, doğum günü, açılış gibi her türlü kutlamalarda kullanmak üzere ciddi bir talep yaşanmaktadır.

Havai Fişek Nasıl Seçilmelidir?

 

İlgili ürünler bir inşan ömründe en fazla 1-2 defa kullanılma gereği duruluyor olmasından dolayı; toplum tarafından detaylıca bilinmemekte ve bu yüzden havai fişek satın alırken her zaman kafa karışıklığı yaşanmaktadır. Havai fişek satın alırken değerlendirmeniz gereken en önemli husus tabi ki bunun için ayırdığınız bütçenizdir. Zira bu tip gösteri ürünlerinin sınırı bulunmamakta ve 50 TL’ye de gösteri yapılabilirken 500.000 TL’ye de gösteri yapılabilmektedir. Bu noktada, havai fişek ürünleri tamamen göreceli olup, kişinin zevki, etkinliği türü ve ayrılan bütçe gibi kriterler değerlendirilerek karar verilmelidir. Özellikle şunu da belirtmek isteriz ki, her ne kadar herkesçe kullanılmaya uygun ürünler de olsa havai fişekler sonuç itibariyle yanıcı maddeler içeren ürünlerdendir. Kalitesinden şüphe etmeyeceğiniz, garantili yerlerden alışveriş yapmanız hazırlayacağınız organizasyonlar için daha sağlıklı olacaktır. 

Yukarıda bahsettiğimiz kafa karışıklıklarını gidermek adına biz Kutlama Marketi olarak satmakta olduğumuz tüm amatör kullanım havai fişek ürünlerinin videolarını çekerek; bu videoları sizler için bir sayfa halinde havai fişeklerin özellikleriyle birlikte hazırladık. Bu sayfayı inceleyerek 2-3 dakika içerisinde kendinize ve bütçenize en uygun havai fişeği tespit edip hemen siparişinizi vererek bu yükten kurtulabilirsiniz!

Kendinize en uygun ürünü tespit edebilmek için Havai Fişek Rehberi sayfamızı ziyaret etmek için hemen buraya tıklayabilirsiniz!