Türkiye'de havai fişek ürünleri Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günleri ve asker uğurlamaları gibi kutlamalarda her geçen yıl daha popüler hale gelmektedir.

Havai fişekler profesyonel havai fişekler ve amatör kullanım havai fişekler olarak iki farklı sınıfa ayrılmaktadırlar.

Profesyonel kullanım havai fişekler, 5.000 TL ve üzeri bütçeli, profesyonel kişilerce, özel izin alınarak ve bilgisayarlı sistemler kullanılarak yapılan gösterilerdir.

Amatör kullanım havai fişekler ise, 45 TL'den başlayarak 5.000 TL'ye kadar yükselen, ilgili gereklilikler sağlandıktan sonra her birey tarafından kolayca kullanılan ürünlerdir. Havai fişekler kutu şeklindedir, 16 atışlık, 25 atışlık, 36 atışlık, 49 atışlık, 100 atışlık gibi atış sayıları mevcuttur.

Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz 36 atışlık havai fişeğin şuanda piyasadaki satış fiyatı 125 TL olup, fitilinin yakılmasıyla birlikte ortalama 1 dakika boyunca otomatik olarak havai fişek gösterisi yapmaktadır. 

Sizde Kutlama Marketi ayrıcalığıyla aynı gün kargo avantajıyla hemen havai fişek sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak tüm havai fişek ürünlerimizi aynı sayfada video ve özellikleriyle inceleyebilirsiniz.