Havai fişekler amatör kullanım ürünleri ve profesyonel kullanım ürünleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 

Profesyonel kullanım ürünleri İçişleri bakanlığı tarafından verilen Ateşleyici belgeli kişiler tarafından, özel izinlerle ve bilgisayarlı sistemlerle atılan ve genellikle 15 dakikanın üzerinde süren havai fişek gösterileridir.

Amatör kullanım ürünleri ise, ilgili gereklilikler yerine getirdikten sonra herkes tarafından rahatça kullanılabilen ürünlerdir. Bu ürünler kutu şeklindedir ve tek bir fitilin ateşlenmesiyle otomatik olarak ard arda havai fişek patlatarak gösteri yapmaktadır. 

Örneğin 16 atışlık havai fişek paketi aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi paketi tek fitilinden ateşlenmesiyle 20-25 saniye boyunca gösteri yapmaktadır. Şuandaki fiyatı ortalama 45 TL'dir.

Bunun gibi 25 atışlık, 36 atışlık, 49 atışlık, 80 atışlık ve 100 atışlık gibi bir çok çeşitteki havai fişekleri aşağıdaki linkten inceleyebilir, hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca 08505005856 nolu hattı arayarak çağrı merkezimizden daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. 

Tüm Havai Fişek paketlerini aynı sayfada video ve özellikleriyle birlikte incelemek yada aynı gün kargo imkanı ile satın almak için lütfen tıklayın.