KUTLAMA MARKETİNE SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargom Kaç Günde Gelir?

 - Saat 17.30 a kadar verilen siparişler gün içinde kargolanır. Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu bögeleri ve Batı Karadeniz bölümüne şehirlere 1 iş gününde ulaşmaktadır. Bu bölgelerde bulunan köyler veya beldelerde Sürat kargo şubesi yoksa haftanın belli iş günlerinde dağıtım yapılır. Bu da ortalama 2-3 iş günü sürer.

Kargom Ne Kadar Tutar ?

-Ürün bilgileri kısmında kargo fiyatları belirtilmiştir.

Özet olarak 

1-10 Kg/Desi arası 5,50 TL+KDV

10-20 Kg/Desi arası 7,50 TL+KDV

Kargo şubeleri olmayan ilçe ve köylerde mobil kargo ücreti 6 TL+KDV dir.

NOT: Ücetsiz kargo kapsamındaki kampanyalı ürünler bu durumun dışındadır.

"Ayrıca Kutlama Marketi sitesi kampanyası gereği 100TL üzeri tutan ürünlerin kargosu ücretsizdir."

·Ben 3 adet ürün aldım bir tanesi ücretsiz kargo diğerleri değil. Kargo ücreti ödeyecek miyim ?

- Hayır, Satın aldığınız ürünlerin arasında ücretsiz kargolu ürün varsa tüm ürünlerin kargosu tarafımızca karşılanır.

·Kapıda ödeme nasıl çalışır ?

İstediğiniz ürünleri açık adres, telefon ve isim soyisim bilgisi ile tarafımıza bildirdiğiniz taktirde gönderiminiz yapılır. Ürün ücretinin ödemesini ürün size geldiğinde kredi kartı ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz. Müşteri kapıda ödeme seçeneği seçildiği taktirde kargo ücreti

1 TL ile 100 TL arası 3,39 TL+KDV,

101 TL ile 500 TL arası 4.24 TL+KDV

Teslimat hizmet bedeli ödemek zorundadır.

·Kredi kartıyla alışveriş yapacağım fakat sitenize nasıl güvenebilirim ?

-Türkiye' de bir ilk olan online kutlama malzemeleri satış sitemizde satın almış olduğunuz ürünleri ödemede iş bankasıyla yapmış olduğumuz sanal pos anlaşması ile kredi kartı, havale, EFT ve kapıda ödeme gibi bir çok alternatife sahipsiniz. Kredi kartı, EFT yada havale ile yapılan ödemeleriniz SSL güvenlik sertifikalarımız ile % 100 güvenilir hale getirildiği gibi ; kargo bildirimi, iade bildirimi ve gizlilik ilkeleri gibi taahhütlerimizle müşteri memnuniyetini en önemli hedefimiz haline getirmiş bulunmaktayız.

·Bu havai fişekler nasıl patlar ?

- Ürün bilgilerinde belirtildiği gibi 1 inç havai fişekler 30-40 metre yukarıda, 2 inç havai fişekler 70-80 metre yukarıda ve 3 inç havai fişekler yaklaşık 150 metre yukarıda patlar. Hepsi 7-8 farklı efekt içerir ve her patlama farklı patlıyormuş gibi görünür.

·Dış mekan volkan ile iç mekan volkan arasındaki fark nedir ? Dış mekan volkanı iç mekanda kullanabilir miyim ?

-Dış mekan volkan duman çıkartır, iç mekan volkan dumansızdır. Dış mekan volkan iç mekanda kullanılamaz fakat iç mekan volkan dış mekanda kullanılabilir.

·Bir kutlama planlıyoruz, hangi havai fişek ürününüzü önerirsiniz ?

- Bu tarz sorularda müşterinin bu kutlama için kafasında planlamış olduğu bütçe öğrenilip bir paket önerisinde bulunmak en doğru yoldur.

1 inç havai fişeklerin uzun süre gösteri sunarken 2 inç havai fişekler kısa süreli fakat daha gösterişli patlar.( Ürünlerin atış süreleri ürün bilgileri kısmında belirtilmektedir.)

·Dilek feneri nasıl kullanılır ?

 -Dilek feneri kullanımı oldukça basittir fakat telefonla ya da mesajla izahatı kafa karıştırabilir. Youtube’ da dilek fenerinin nasıl kullanılacağıyla alakalı çok fazla video bulunmaktadır. Bu videolardan herhangi birini izlemek en yararlı yol olacaktır.

·Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

 -Sistemimiz üzerinden kredi kartınızla, kapıda ödeme, havale ve eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde artı olarak

1 TL ile 100 TL arası 3,39 TL+KDV,

101 TL ile 500 TL arası 4,24 TL+KDV

ödenmelidir.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!