Konfetiler yerli üretim ve Çin malı ürünler olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Konfeti ürünlerinde tüplere gaz sıkıştırılan mekanizmalar yöntemi kullanıldığı için raf ömrü oldukça önemlidir. Bu noktada üretim ve Türkiye'ye nakliye süresi uzun olduğundan Çin malı ürünler patlamama ya da zayıf patlama gibi problemler yaratmakta bu yüzden genelikle tercih edilmemektedir.

Türkiye'de entegre olarak 3 farklı konfeti üretici firma mevcuttur. Bu firmalar renkli konfeti, kalpli konfeti, güllü konfeti gibi bir çok çeşit üretimi gerçekleştirmektedirler.

Biz Kutlama Marketi olarak konfeti üretimini 50'den fazla çalışanımızla kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız basınçlı metal tüp ve güvenlikli patlatma mekanizmamızla patlama garantili konfeti hizmeti sunuyor ve ürün içinde bulunan kağıtlar için en kaliteli parlak metalize olanlarını kullanıyoruz.

Sizde Kutlama Marketi kalitesiyle Toptan Konfeti satın almak için bizi 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden arayarak fiyat bilgisi edinebilir yada buraya tıklayarak hemen toptan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.