Konfeti ürünleri Çin üretimi ve yerli üretim olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Konfetiler tüp haznesinde depolanan gaz kullanılarak patlatıldığı için raf ömrü kısa olan ürünlerdir. Bu yüzden üretim, depolama ve nakliye süreleri yüzünden ülkemizde raflara girmesi uzun olan Çin üretimi konfetiler kalitesi düşük olan ürünlerdir ve tercih görmemektedir.

Entegre şekilde yerli üretim yapan 3 firma bulunmaktadır. Bu firmaların ürettiği konfetilerin üretim sonrası rafa çıkma süresi ortalama 20 gün olduğundan patlama sorunu yaratmamakta ve daha yüksek oranla tercih görmektedir.

Kutlama Marketi olarak konfeti üretimini 50'den fazla çalışanımızla Sakarya'da bulunan genel merkezimizde yapmakta ve konfeti toptan satışı gerçekleştirmekteyiz. Konfetilerde kullandığıımız özel sistem metal tüp ve korumalı mekanizması ile patlama garantisi imkanı sunmaktayız. 

Sizde onlarca satış noktamız gibi en uygun fiyatlara konfetisatın almak için 08505005856 nolu çağrı merkezimizi arayarak fiyat listesi talep edebilir ya da buraya tıklayarak toptan siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz. 

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.