Havai Fişek ürünleri Türkiye'de iki farklı fabrika tarafından üretilmekte olup ana bayi sistemi ile satış yapılmaktadır. Bu fabrikalar meşale, torpil, volkan ve füze gibi diğer piroteknik malzemelerinde üretimini yapmaktadırlar.

İki farklı fabrikanın toplamda 10' a yakın ana bayisi olup ve Tahtakale'de bir bayi bulunmamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda her türlü toptan ürünün satıldığı Tahtakale'de bir çok işletme tarafından toptan satış yapmaktaydı, ancak havai fişek ürünlerinin satışının devlet tarafından kısıtlanmasının ve özel ruhsatlara tabi tutulmasının ardından havai fişek satış yapan yer sayısı neredeyse yok denecek kadar azalmıştır.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. iki havai fişek fabrikasınında ana bayisi olup, konfeti üretimini 50'den fazla çalışanıyla kendi bünyesinde yapmaktadır. Sizde yüzlerce satış noktamız gibi uygun fiyatlarla toptan havai fişek satın almak istiyorsanız arıyorsanız 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden bizi arayarak fiyat listesi talep edebilirsiniz yada buraya tıklayarak toptan fiyatlarımızla hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.