Havai Fişek ürünleri Türkiye'de sadece 2 farklı fabrika tarafından üretilmektedir. Bunun yanında ülke piyasasının %20'sini oluşturan ithal ürünler mevcuttur. 2 üretici firma toptan yada perakende taleplere karşılık verememekte ve ana bayilerine yönlendirmektedir. Bu iki firmanın ortalama 10 tane ana bayi firması mevcuttur.

Bu bayi firmaların Eminönü'nde bir satış noktası bulunmamaktadır. Eminönü'nde geçmişte havai fişek satışı çok popüler olmasına rağmen son yıllarda ürünün satışının kısıtlanmasından sonra Eminönü'nde havai fişek satan dükkan sayısı yok denecek kadar azalmıştır.

Biz Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak havai fişek üretici Coşkunlar Havai Fişek firmasının ana bayisi olmamız dolayısıyla tüm Türkiye'de binlerce noktaya toptan ve perakende satışı gerçekleştirmekteyiz.

Sizde en uygun fiyatlarla toptan havai fişek satın almak istiyorsanız 08505005856 numaralı çağrı merkezimizi arayıp toptan havai fişek fiyat listemizi isteyebilir yada buraya tıklayarak en uygun fiyatlı ürrünlerimizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.