Coşkunlar Havai Fişek 50 yıldan fazladır havai fişek sektöründe üretim yaparak faaliyet göstermektedir.  2 farklı fabrikaya sahip bir aile şirketidir. Meşale, volkan, torpil, kızkaçıran ve füze gibi ilgili bir çok ürünün üretiminide ayrıca yapmaktadır. Şuanda Sakarya'nın Hendek ilçesinde ve Sivas ilinde olmak üzere iki farklı fabrikaya sahip olan firma toptan ve perakende taleplere cevap vermeyip, bayi sistemiyle çalışmakta ve Coşkunlar Havai Fişek İstoç olarak kendi satış mağazası bulunmamaktadır.

Firma ortalama 8 farklı ana bayisi üzerinden tüm ülkeye ürün dağıtımı yapmaktadır. Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak Coşkunlar Havai Fişek firmasının ana bayisi olarak tüm Türkiye'de yüzlerce fazla noktaya ürün satışı gerçekleştirmekteyiz.

Sizde yüzlerce satış noktamız gibi en uygun fiyatlarla toptan havai fişek satın almak istiyorsanız 08505005856 numaralı çağrı merkezimizi arayıp toptan havai fişek fiyat listemizi isteyebilir yada buraya tıklayarak en uygun fiyatlı ürünlerimizden toptan şekilde hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.