Türkiye'de konfeti kullanımı uzun yıllar boyunca Çin malı ithal ürünler ile yapıldı. Konfeti ürünleri tüplerinde gaz bulundurduğu için raf ömrününün kısa olduğu ve bir çok konfetinin aylarca süren transfer döneminden sonra kullanılamaz hale geldiği anlaşılmıştır. Son yıllarda bu durum ülkemizde üretim yapan firmaların sayısını arttırmıştır.

Konfeti şuan ülkemizde bir çok ilde merdiven altı şekilde üretimi yapılmasıyla birlikte konfeti üreten firmalar arasında kurumsal fabrika sistemiyle üretim yapan 3 farklı firma mevcuttur.

Coşkunlargrup Havai Fişek ve Mühimmat Fabrikası'nın yan firması olan Kutlama Marketi Ltd. Şti. Sakarya'da bulunan konfeti fabrikasında 50'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Renkli, altın, gümüş, gül yapraklı, dolarlı gibi bir çok farklı konfeti türü en kaliteli şekilde üretilerek tüm Türkiye'ye toptan şekilde satılmaktadır.

Kutlama Marketi Ayrıcalığıyla Toptan Konfeti satın almak için bizi 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden arayarak fiyat listesi isteyebilir yada buraya tıklayarak en uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.