Ülkemizde konfeti alışkanlığı son 20 yıldır her geçen gün artarken, önceki dönemlerde daha çok yurtdışından getirilen ucuz ve kalitesiz Çin ürünleri kullanılırdı. Bu Çin malı konfetiler zamanla tüplerindeki havanın kaçması gibi nedenlerle kullanılamaz hale gelmelerinden sonra son yıllarda Türkiye'de konfeti üretimine başlandı. Konfeti üretimi bir çok ilde merdiven altı şekilde yapılırken, ülke genelinde toplamda 3 farklı firma kurumsal fabrika üretimi yapmaktadır.

Konfeti üretimi yapan bu firmalardan bir tanesi Coşkunlargrup Havai Fişek ve Mühimmat Fabrikası'nın yan firması olan Kutlama Marketi Ltd. Şti.'ye ait konfeti fabrikasıdır. Firmamız 50'den fazla çalışanıyla tüm boy tiplerindeki konfetilerin üretimini tam entegre olarak kendi bünyesinde yapmakta ve tüm Türkiye'ye toptan konfeti sevkiyatları yapmaktadır.

Kutlama Marketi Ayrıcalığıyla Toptan Konfeti satın almak için bizi 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden arayarak fiyat listesi isteyebilir yada buraya tıklayarak online olarak en uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.