HAVAİ FİŞEK FİYAT LİSTESİ

Havai Fişek ürünleri Türkiye'de 2 farklı fabrika tarafından üretilmektedir. Bu fabrikalar ana bayi sistemiyle çalışmakta olup tüm toptan ihtiyaçlarına cevap vememekte, sadece sayıları 5-6 olan kendi ana bayilerine ürün satışı yapmaktadırlar. Eğer toptan havai fişek ihtiyaçları için fabrikalarla irtibat kurmak isterseniz sizi ürün olmanız için bahsi geçen bayilerine yönlendireceklerdir. Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak iki fabrikanında bayisi konumundayız.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. Havai Fişek, Meşale, Konfeti, volkan ve maytap gibi tüm ürünleri en uygun fiyatlara toptan satışını yaparken, Konfeti ürünlerinin tümünü kendi bünyesinde üretmekte, aynı zamanda farklı konfeti üretici firmalarında bayisi konumundadır. Amacımız her zaman sektörümüzdeki her türlü marka ve kalibredeki ürünü, en uygun fiyatlara tüm perakende ve toptan müşterilerimize sunmak olmuştur.

Öte yandan sitemizde satışa sunduğumuz diğer parti ve kutlama malzemelerinin bir kısmını kendimiz yurtdışından ithal ediyor olmamızla birlikte, bir kısmını da ithal eden firmaların yine bayisi konumunda olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. Parti ve kutlama malzemelerimizden toptan sipariş vermek için, yine bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Havai Fişek ihtiyacınız perakende yani kendiniz bir kutlamanız için kullanacaksanız üretici firmanın ana bayisi olmamız dolayısıyla piyasadaki en uygun fiyatlara internet sitemizden almak için lütfen tıklayınız.

Ticaretini yapmak için toptan havai fişek fiyatları bilgisi arıyorsanız 08505005856 numaralı çağrı merkezimizden bizi arayarak fiyat listesi talep edebilirsiniz yada buraya tıklayarak hemen online olarak sipariş verebilirsiniz. 

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, siparişin ardından ilk iş günü analşmalı kargo ile gönderilmektedir.

Sizde bizimle irtibata geçebilir ve 2.000'den fazla satış noktamız gibi en uygun fiyatlara bizden havai fişek ürünleri satın alabilirsiniz.