Kutlama Marketi Ltd. Şti. 2008 yılından günümüze Türkiye'deki tüm havai fişek üretici ve ithalatçılarının ürünlerini bulundurup, müşterileriyle hem perakende hem toptan havai fişek satışını gerçekleştirmektedir. Türkiye'de Büyük Coşkunlar Havai Fişek ve Troy Havai Fişek olmak üzere 2 farklı havai fişek üretici firma vardır. Bu havai fişek üretici firmaları toptan ürün taleplerine yanıt vermemekte ve sürekli çalıştıkları sayıları 5-6 olan bayilerine yönlendirme yapmaktadırlar. Bu firmalar havai fişekten ayrıca; volkan, meşale, maytap, torpil ve füzeler gibi bir çok farklı eğlence malzemesi üretimide yapmaktadırlar.

Bu üretici firmaların bayileri genellikle av malzemesi satan ve av sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. Şirketimiz en büyük üretici olan Büyük Coşkunlar Havai Fişek Firmasının bayisidir ve tüm ürün yelpazesini stoklarında bulundurmaktadır. Dilediğiniz zaman her türlü ürünü tarafınıza aynı gün gönderebilecek stok sistemine sahiptir. Ürün siparişleri telefon üzerinden, mail olarak yada sistemimiz üzerinden indirim kodu girilerek yapılabilmektedir.  Marmara bölgesinin bir çok noktasında kendi araçlarımızla gönderim yapılırken, diğer bölgelerde farklı nakliye sistemleri tercih edilmektedir.

Öte yandan Kutlama Marketi Ltd. Şti. konfeti üretiminide kendi fabrikamızda yapmakta, ve ülkemizin her noktasına kendi ürettiğimiz konfetilerin satışını gururla gerçekleştirirken, diğer konfeti üretici firmalarında ürünlerini bulundurmakta ve yine onlarında toptan satışını gerçekleştirmekteyiz.

Kutlama Marketi Ltd. Şti. olarak şirket prensibi gereğince sektördeki her türlü marka ve kalibredeki ürünü her daim stoklarımızda bulundurup, en uygun fiyatlara perakende ve ve toptan müşterilerimize sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Sizde 2.000'den fazla satış noktamız gibi en uygun fiyatlarla toptan havai fişek satın almak istiyorsanız 08505005856 numaralı çağrı merkezimizi arayıp toptan havai fişek fiyat listemizi isteyebilirsiniz yada buraya tıklayarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Ürünlerin hepsi stoklarımızda mevcut olup, ilk iş gününde kargo ile gönderilmektedir.