İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Satın almış olduğunuz ürünü kargo tesliminden 14 gün içinde kutlamamarketi.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullarda iade edebilirsiniz.

Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz. Ürün iadelerinde, iade edeceğiniz ürüne ait hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı iade edilmesi gerekmektedir. İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

Ürünü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  •          Ürünler mutlak surette orijinal/kutu/ambalaj ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  •          Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  •          Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerde orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  •          Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  •          İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir.
  •          Hediye çeki ile verdiğiniz siparişlerde ise sadece nakit ödeme tutarı geri iade edilecek olup hediye çekiniz çek kullanım süresi içinde olması durumunda yeniden kullanımı için aktif edilecektir.

Ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  •          İade etmek istediğiniz ürünler için çağrı merkezini arayıp iade bilgisini verdikten sonra görüştüğünüz çağrı merkezi personelinin ismini referans olarak irsaliyeli faturanın üzerine yazınız.

 Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

 

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü teslim edeceğim?

  •          İade talebi başvurunuz da verilecek olan cevapta iadenizi hangi kargo firması ile göndereceğiniz ve kargo görevlisine belirtmeniz gereken cari kodu görebilirsiniz.  Anlaşmalı kargo firması dışında başka bir kargo firması ile karşı ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir. 

Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!