KONFETİ BURSA

Türkiye'de tarihi mekanlarının sayısının yanında eğlence mekanları bakımından da en özgün ve güzel şehirlerden birisi olan Bursa, eğlence sektöründe yarattığı katma değeri en yüksek şehirlerimizden bir tanesidir. Hal böyleyken eğlence malzemelerini detaylı ve çeşitli kullanan şehir, konfeti kullanımında da Türkiye'de ilk sıralarındadır. Eğlencenizin türüne göre tercihte bulunabilmeniz bakımından eğlenmek isteyenlere kolaylık sağlayan konfetinin renkli konfeti kağıtları, dolar konfeti, gül yaprağı konfetileri ve kalp konfetileri en çok tercih edilenleri arasındayken düğün, nişan, kına, doğum günü, asker eğlencesi, yılbaşı gibi eğlence türlerinin hepsinde değerlendirebileceğiniz bir üründür.

Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz seçeneğine ise masa konfetisi denir.Eğlencenizin konseptinizi detaylandırmanız açısından kolaylık sağlamaktadır. Eğlencenize eğlence katmak için kullanabileceğinizin bir diğer konfeti türü ise volkan konfetidir..Çoğu düğün töreninde kullanılan volkanların 3 metre 4 metre 5 metre yükselenleri dumanlı ve dumansız çeşitleri bulunurken yanış süreleri 30 saniye ve 1 dakikadır.

''Konfeti nereden alınır'' sorusuna ise ambalajcılar ve av bayileridir. Bunun yanında internet sitemiz üzerinden uğraş vermeden konfeti satın alabilirsiniz.

Konfetileri Bursa ilinden Kutlama Marketi ayrıcalığıyla satın almak için lütfen tıklayın.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!