ANKARA'DA KONFETİ PAZARI

Başkent Ankara; konsept partileri, tüm ülkece bilinen ünlü düğünleriyle ülkenin eğlence adına önde gelen şehirlerindendir.Şehir, kendi eğlencesini kendisi yaratan bir kitleye sahiptir. Özellikle düğün eğlencelerinde sergilenen danslar ülkede herkesçe bilinmektedir.

Volkan konfeti diye isimlendirilen konfeti çeşiti Ankara düğünlerinin vazgeçilmezlerindendir.3 metre, 4 metre, 5 metre kadar yükseğe çıkabilen, dumanlı ve dumansız seçenekleri 30 saniye ila 1 dakikalık yanış süresine sahip bu konfeti çeşidi fiyat uygunluğu bakımından da düğünlere canlılık kazandırmak için kullanılmaktadır.Açık alanda yapılan organizasyonlarda havai fişek ve maytaplarla beraber kullanılıldığında eğlencenizin kalitesi artar. Konfetinin yanında masa konfeti denilen konfeti türü dekor süslemelerinize detay katmak için kullanacağınız bir eğlence malzemesidir. Renkli konfeti kağıtları,dolar konfeti,gül yaprağı konfetileri ve kalp konfetileridir şeklinde konfeti kağıtlarından oluşan tıkaçlı ürünler de mevcuttur ve bu ürünler de düğün, nişan,kına gibi organizasyonlarında kullanılacağı gibi doğum günü, asker eğlencesi, yılbaşı gecelerinde de kullanılır.

Konfeti, fiyat uygunluğu bakımından çok cüzi meblağlardadır.Av bayileri ve ambalajcılarda ''Konfeti nereden alınır'' soru yanıt bulurken internet sitemiz üzerinden uğraş vermeden de ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Konfetileri Adana ilinden Kutlama Marketi ayrıcalığıyla satın almak için lütfen tıklayın.


Ürün başarı ile karşılaştırmaya eklendi!