ADANA'DA KONFETİ

Ünlü düğünleriyle akıllarda yer eden Adana ülkemizin kendi eğlencesini kendisi yaratan ender şehirlerindendir. Neşe dolu insanların şehri Adana, eğlence malzemelerinin en çok tüketildiği yerlerden biriyken konfeti çeşitlerinin maç sonu kutlamaları, asker eğlenceleri, doğum günü kutlamaları ve yılbaşı kutlamalarında sıkça kullanılmaktadır. Konfeti, dolar konfeti, gül yaprağı konfetileri ve kalp konfetileri şeklinde kağıtlardan dizayn edilmiş çeşitlere sahiptir. İnsan üzerine tutulmadan vücuda 45 derecelik açıyla kullanılır.

Düğünlerinin eğlencesi tüm ülkece bilinen şehirde volkan konfetiler de sıkça kullanılmaktadır. 3 metre, 4 metre, 5 metre yüksekliğe çıkanları, dumanlı ve dumansız çeşitleri bulunan ve yanış süreleri 30 saniye ve 1 dakika olan volkan konfetiler havai fişekler ve maytaplarla kullanıldığında eğlencenizin kalitesini arttır. ''Konfeti nereden alınır'' sorusuna cevap vermek icap ederse ürünlerin temin edilebildiği av bayileri ve ambajcılarıyken ürüne uğraş vermeden sahip olmak isteyenler internet sitemiz üzerinden alışveriş yapabilmektedirler.

Kendi üretimimiz olan konfetileri Adana ilinden Kutlama Marketi ayrıcalığıyla satın almak için lütfen tıklayınız ya da 08505005856 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.